Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 maja 2022

Dzieci nie mogą narzekać na nudę. Podczas zajęć powstała łąka 3D

fot. GBP w Sadkach

fot. GBP w Sadkach

W czwartek, 12 maja, naszą bibliotekę odwiedziła# klasa II A wraz z wychowawczynią Panią Hanną Korpal. Miałyśmy przyjemność odkrywać z nimi świat przyrody.

Dzieci chętnie oglądały przygotowane książki. Mówiły o tym, czym jest przyroda, wymienialy nazwy mieszkańców łąki. Jak się okazało, świetnie poradziły sobie z kodowaniem.

Po części teoretycznej przyszła pora na praktykę. Uczniowie zostali poproszeni o wykonanie obrazu łąki. Aby nie było zbyt łatwo praca musiała być wykonana z efektem 3D. I tym sposobem za pomocą papieru, kleju i nożyczek powstawały pszczoły, pająki, ule i trawy. Gotowe prace prezentowały się pięknie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy spędzić ten dzień tak miło i kreatywnie.

Materiał: Monika Mitek - GBP w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)