Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Egzamin zawodowy uczniów klas trzecich Żeglugi. Przystąpili uczniowie klas trzecich

fot. pow.

fot. pow.

W połowie czerwca br. na Przystani Powiat Nakielski uczniowie klas trzecich# Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią, kształcący się w zawodzie technik żeglugi śródlądowej zdawali egzamin zawodowy.

Był to egzamin z części praktycznej kwalifikacji TWO 08 – planowanie i prowadzenie żeglugi po śródlądowych drogach wodnych i morskich wodach wewnętrznych.

Nad przebiegiem egzaminacyjnych zmagań czuwali: egzaminator CKE p. Krzysztof Kaczmar oraz nauczyciele wchodzący w skład zespołów nadzorującąch, powołanych przez dyrekcję szkoły.

Materiał: Michał Wiśniewski

Fot. Marzanna Gawrońska – Tercjak i Michał Wiśniewski

Autor artykułu nie wyraża zgody na jego komentowanie.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)