Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

Emilka nadal czeka na operację. Możesz pomóc i zaangażować się w turniej charytatywny

Emilka Rybarczyk czeka na poważną # operację serduszka w USA. Niestety gdy cel był bliski osiągnięcia okazało się, że przez rosnącą inflację, cena operacji wzrosła o ponad 40 tysięcy dolarów.

Pomóżmy jej przybliżyć się do wymarzonego celu i podarujmy troche szczęścia jej rodzicom.

17 lipca o godzinie 10 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nakle odbędzie się turniej charytatywny w piłkę nożną dla Emilki. Wpisowe dla każdej drużyny wynosi 100 złotych. Oprócz zawodów piłkarskich odbędzie się również zbiórka pieniężna oraz potencjalna licytacja różnych fantów sportowych( jeśli oczywiście uda nam się takie uzbierać). Dlatego też zachęcam wszystkich zainteresowanych do pomocy w organizacji turnieju, wolontariatu oraz różnych  organizacji pozarządowych i firm  do wsparcia finansowego danego wydarzenia. Pamiętajmy, że tylko razem możemy zrobić coś wielkiego a każda zebrana złotówka pozwoli przybliżyć Emilkę do szczęścia.

Wszystkich zainteresowanych pomocą  i chcących podzielić się swoimi pomysłami odsyłam do wiadomości prywatnej na Facebooku oraz mailowo; kozek14@o2.pl

materiał: Kamil Kozek

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -16 (20)

  obserwatorka, w dniu 27-06-2022 10:20:03 napisał:

  A co na to Orkiestra świątecznej pomocy i jej szef? Ponoć zbiera by pomagać chorym dzieciom? Coś mi się zdaje, że pomaga sędziom by nie trafić do pudła za wyłudzanie kasy a nie potrzebującym dzieciom!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 15 (19)

  użytkownik, w dniu 27-06-2022 13:35:36 napisał:

  do pani Obserwatorki ..niech pani zaprzestanie pisania głupot Wielka Orkiestra pomaga w zakupie sprzętu dla szpitali a nie na leczenie..co do leczenia to nasz kochany rząd powinien otworzyć oczy co się dzieje i refundować takie leki a nie pchają kase tam gdzie jej nie powinni pchać dzieci chorych przybywa i ludzie powinni wyjść w tej sprawie na ulice... ja jestem ojcem chorego dziecka i gdy napisaliśmy o wózek specjalistyczny to go otrzymaliśmy od Owsiaka a będąc na oddziałach w szpitalu to niema urządzenia bez serduszka orkiestry...chwała temu człowiekowi za to co robi... Pozdrawiam...

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Iker, w dniu 28-06-2022 21:35:17 napisał:

  Obserwatorka ty idź do lekarza Zabrać Nie dawc 13 14 emerytur i pieniądze się znają A Obserwartorka niech sobie przypomni kto zakupił respiratory podczas pandemi Napewno nie pseudokatolicki PiS owski rząd i jego wyznawcy szatana Kaczyńskiego

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Włościanka, w dniu 29-06-2022 07:25:57 napisał:

  Iker; sam se idź do lekarza i pod respirator. Swoje mienie możesz rozdać komu chcesz! A od naszych już okradzionych emerytur wara. Przez dziesięciolecia obracają naszymi składkami z zyskiem a idiota chce nas jeszcze raz okraść.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Budowa hal
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)