Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Gala „Walecznych Serc” w Paterku. Każdy z nas może pomóc malutkiej Zosi

fot. powierzone

fot. powierzone

Już w najbliższy piątek, tj. 9 grudnia w Paterku odbędzie się gala kickboxingu pn. Waleczne Serca, której celem jest #wsparcie malutkiej Zofii Szcześniewskiej, która choruje na SMA. Na przybyłych czeka wiele atrakcji!

Sport sam w sobie jest okazją do wspólnej rywalizacji, integracji i tworzenia pozytywnych emocji. Jest jednak również miejscem, które pozwala na wspieranie szeregu inicjatyw, które wydawać by się mogło, że są trudne w realizacji, ale przy odpowiedniej liczbie osób i ich zaangażowaniu można dołożyć bardzo znaczącą „cegiełkę”. Z tego założenia wyszedł właśnie Krzysztof Kasperek z klubu kickboxingowego z Paterka, który połączył rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim jest zbiórka pieniędzy na operację dla malutkiej, zaledwie 20 – miesięcznej Zofii Szcześniewskiej, która toczy nierówną walkę z rdzeniowym zanikiem mięśni. Gala pn. Waleczne Serca odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 9 grudnia o godz. 16.00 w hali widowiskowo - sportowej w Paterku. Podczas tego wydarzenia odbędzie się szereg walk pokazowych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem Kasperka, a także tych z zaprzyjaźnionego klubu K1 Więcbork. Sportowa rywalizacja uświetni jednak tylko główny cel, jakim jest zbiórka pieniędzy dla małej Zosii. Jak będzie można pomóc?

Podczas imprezy będzie można natknąć się na wolontariuszy z puszkami. Dodatkowo odbędzie się loteria, czyli zakup paczki niespodzianki. Głównym punktem będzie jednak licytacja fantów, pozyskanych od ludzi i firm dobrej woli. Wstęp na galę jest bezpłatny.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)