Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

01 września 2021

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu. Rywalizowało 37 sportowców

fot. pow.

fot. pow.

W niedzielę 29 sierpnia w Mroczy, rozegrane# zostały Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego do 17 lat w podnoszeniu ciężarów.

Mistrzostwa otworzyli: Starosta Nakielski - Tadeusz Sobol, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza - Waldemar Chudzik oraz Prezes MGLKS Tarpan Mrocza - Henryk Szynal.

W zawodach wzięło udział 37 sportowców (11K+26M) z 8 klubów. Indywidualnie wg. punktacji Sinclaira najlepsze wyniki zawodów uzyskali: wśród młodziczek do lat 15 – Marika Nowak (07, Tarpan Mrocza) – 129 kg (59+70) - 197,5 pkt, wśród juniorek U17 – Monika Marach (04, Tarpan Mrocza) – 170 kg (75+95) – 218,1 pkt oraz wśród chłopców U15 - Imer Sejdija (06, Omega Kleszczów) - 201 kg (90+111) - 239,0 pkt i do lat 17 - Krystian Burza (05, LKS Dobryszyce) - 214 kg (95+119) - 280,8 pkt.

Materiał: Ewelina Musiał/UMiG Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)