Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2020

Jest nowy sekretarz! Andrzej Wiekierak zastąpi Renatę Jesionowską-Zawieję

Andrzej Wiekierak

Andrzej Wiekierak

Renata Jesionowska-Zawieja wraz z początkiem sierpnia zostanie sekretarzem gminy #Mrocza. W tej sytuacji wójt gminy Sadki był zmuszony ogłosić nabór na wolne stanowisko sekretarza gminy Sadki. Kto objął to stanowisko?

W skład komisji konkursowej oceniającej kandydatów weszli: Maria Stępniewska (przewodnicząca), Monika Wróblewska (sekretarz) oraz Edyta Deja (członkini) Wśród kandydatów spełniających wymagania formalne znalazły się dwie osoby – Przemysław Lamprecht (zam. Lubaszcz) oraz Andrzej Wiekierak (zam. Maksymilianowo) i zostały one dopuszczone do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego, tj. na rozmowy kwalifikacyjne, które przeprowadzono 23 lipca.

Dzień później przedstawiono oficjalną informację o wynikach naboru na stanowisko sekretarza gminy Sadki. Konkurs oficjalnie wygrał Wiekierak. – Kandydat spełnia wymagania konieczne określone w ogłoszeniu wójta gminy Sadki. W trakcie rozmowy kandydat zaprezentował się jako osoba posiadająca wiedzę merytoryczną oraz predyspozycje i umiejętności do zajmowanego stanowiska – czytamy w piśmie podpisanym przez przewodniczącą komisji konkursowej.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (6)

  myślę, w dniu 29-07-2020 15:40:56 napisał:

  Ach te konkursy

  odpowiedz

  • -8 (14)

  Krzysztof, w dniu 29-07-2020 21:09:16 napisał:

  A skąd ten pan się wziął czyżby bliżej wśród swoich nie było godnego następcy aż trudno uwierzyć że gmina Sadki jest tak wiejska że ludzi do administracji samorządowej brak. Co na to radni bezradni, wszystko wszystko jak sobie pan życzy i ekipa rządząca....

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -3 (7)

  Michu fryz, w dniu 30-07-2020 21:04:16 napisał:

  chyba się wyprowadzę z tej gminy

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół z blatem szklanym + krzesła
Nadanie modnej linii
Sprawdzanie świateł
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Pomoc drogowa
Kanapa
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)