Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Kolejne spotkanie z najmłodszymi. Czekało wiele atrakcji

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach gościł dziś dzieci z oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej w Sadkach.

5 listopada przypadło pewne magiczne święto- Dzień Postaci z Bajek. To idealna okazja by spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Jedno takie spotkanie już za nami, a dziś przyszedł czas na kolejne - tym razem z grupą Pani Doroty Magiery.

Na dzieci czekało kilka atrakcji, np.: zabawy z chustą animacyjną, zabawy przy muzyce, kolorowe puzzle z postaciami z bajek, czy ćwiczenia sprawnościowe z wielką kostką do gry. Nie mogło też zabraknąć naszego testu wiedzy na temat bajek! Dzieci oczywiście świetnie sobie z nim poradziły - w końcu to one są specjalistami w tej dziedzinie!

Czas minął bardzo szybko, a zabawa była przednia!

Dziękujemy Pani Dorocie i Pani Kornelii za przybycie i pomoc przy zabawach.

Do zobaczenia!

Zajęcia przeprowadziły animatorki GOK: Dominika Bielecka i Magdalena Sobiecka

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)