Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:

12 lipca 2022

Mistrzostwa Świata Masters. Gminę Szubin reprezentował Damian Tęcza

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 29.06.2022 do 10.07.2022 w Fińskim Tampere# odbywały się Mistrzostwa Świata Masters w LA. Gminę Szubin reprezentował na nich Damian Tęcza, który w trójskoku w kat M35 zajął 6 miejsce z wynikiem 13,72m.

Niestety drobny uraz pozwolił zawodnikowi na oddanie tylko dwóch prób w konkursie i uniemożliwił walkę o lepsze miejsce. W wyniku niniejszego urazu zawodnik musiał także zrezygnować z udziału w biegu sztafetowym 4x100m, koledzy z reprezentacji zajęli w nim 4 miejsce. Damian Tęcza na co dzień trenuje na szubińskim stadionie lekkoatletycznym. Na pewno zobaczymy go w dalszej części sezonu na zawodach krajowych.

Materiał: Iwona A.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (4)

  Krzysztof M, w dniu 13-07-2022 11:09:35 napisał:

  Gratulacje. Widziałem ostatnio jak trenował na stadionie u nas. Na moje oko chłop niebawem skoczy w trójskoku 15m, ma o tym ogromne pojęcie, a młodzież może się tylko uczyć. Swoją drogą mamy w mieście dwa kluby lekkoatletyczne i nic mi nie wiadomo, by w którymś była grupa skoków z prawdziwego zdarzenia.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ja, w dniu 13-07-2022 18:12:38 napisał:

  Wyjazd żeby skoczyć dwa razy i do domu? Dobrze czytam? Toż to śmiech na sali

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Ola, w dniu 14-07-2022 07:25:04 napisał:

  Ten Pan jest z Ciężkowa?

  odpowiedz

  • -3 (3)

  jop, w dniu 14-07-2022 19:45:31 napisał:

  Wydaje mi sie, że juniorki dalej skaczą...

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Perswazja , w dniu 16-07-2022 20:14:53 napisał:

  Można zablokować komentarze osób które o sporcie nie mają pojęcia? A jedyną konkurencją jaką uprawiają to bieg do McDonald's?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)