Dziś mamy 8 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

18 marca 2023

Odwiedziny w oddziale przedszkolnym. Na dzieci czekało sporo atrakcji

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

W piątek, 17 marca wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sadkach odwiedziłyśmy oddział przedszkolny# Dobrych Ludków w Bninie. Na dzieci czekało całkiem sporo atrakcji.

Spotkanie rozpoczęło się od przeczytania książeczki "Wielkanoc" przez Panią Monikę Mitek. Jej bohaterem jest lisek Fenek. Dzieci nie tylko uważnie wysłuchały historii, ale również bardzo chętnie odpowiadały na pytania do tekstu.

W części kreatywnej Pani Magdalena Sobiecka poinstruowała dzieci jak stworzyć kolorowe króliczki z plastikowych buteleczek. Przedszkolaki z dużym entuzjazmem przystąpiły do pracy. Już po chwili powstały piękne wielkanocne dekoracje.

Panie przedstawiły również kilka zupełnie innych zadań. Dzieci musiały wieszać kolorowe skarpetki na linkach (wcześniej znajdując pary), układać patyczki laryngologiczne jak na obrazku, wycinać fryzurki po śladzie oraz szyć marchewki. Była to próba generalna przed nowymi zajęciami dla maluchów, które będą się odbywały już od najbliższego poniedziałku. Chyba możemy stwierdzić, że zajęcia bardzo spodobały się przedszkolakom. Co nas bardzo cieszy.

Serdecznie dziękujemy Pani Iwonce oraz Pani Justynie za ciepłe przyjęcie i miłe słowa. Z chęcią będziemy do Was wracać.

Autor: Monika Mitek / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)