Dziś mamy 1 grudnia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

20 października 2022

Ostre strzelanie Czarnych. W meczu padło aż 9 goli

fot. archiwum

fot. archiwum

Mimo iż Czarni Nakło wysoko pokonali Iskrę Zamość-Rynarzewo# w piłkarskiej lidze, to zwycięstwo nie przyszło im łatwo. W meczu padło aż 9 bramek.

W niedzielę w 9.. kolejce B-klasy (grupa 3). piłkarze Czarnych pojechali na spotkanie z Iskrą Zamość-Rynarzewo. Początkowo mecz przebiegał pod dyktando gości. Wynik w 8' otworzył Kamil Kaleta. Pięć minut później z rzutu karnego podwyższył na 2:0 Mikołaj Jaruzal. Iskra strzeliła bramkę kontaktową w 17'. Odpowiedź Czarnych była niemal natychmiastowa, gdyż w 21' na 3:1 trafił Daniel Kuczkowski. To nie był koniec kanonady w pierwszej połowie, gdyż w 37' na 4:1 strzelił Daniel Pecyna. Istotna była sytuacja z 43', gdy w „akcji ratunkowej” faulował Sebastian Iłejko, za co otrzymał czerwoną kartkę. – Przez całą drugą połowę graliśmy w dziesiątkę, ale byliśmy skuteczni i zwyciężyliśmy – podkreślił kierownik drużyny i wiceprezes Czarnych Jan Grabas.
Po zmianie stron Iskra w 46' zdobyła drugą bramkę, a w 60' – trzecią. Było więc 3:4. Na szczęście dla Czarnych końcówka należała do nich. W 69' piątego gola, a swojego drugiego w tym meczu zdobył Pecyna. Wynik na 6:3 dla Czarnych ustalił w 71' Damian Kokowski. Co ciekawe, asystą w tej akcji wykazał się bramkarz Czarnych Kamil Socha.

W 10. kolejce Czarni na boisku w Potulicach podejmować będą Zielonych Zalesie. Mecz w sobotę (22 października), o godz. 14:30.

Iskra Zamość-Rynarzewo – Czarni Nakło 3:6 (1:4).
Bramki dla Czarnych: Pecyna – 2 oraz Kaleta, Jaruzal, Kuczkowski, Kokowski – po 1.

Oceń artykuł: 16 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • -2 (2)

    Kibic , w dniu 21-10-2022 10:52:33 napisał:

    Dlaczego podajecie tylko wyniki wtedy kiedy czarni wygrywają ? Średnio artykuł co 3 -4 tyg bo w większości przegrywają.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
0

"Aktywny Dzisiaj dla Zdrowia w Przyszłości". Nowa edycja programu

W 2024 roku ruszy kolejna edycja programu WF z AWF#. Inicjatywa jest realizowana we współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na realizację zadania przeznaczymy blisko 30 mln zł. Projekt jest poświęcony szeroko rozumianej profilaktyce prozdrowotnej.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)