Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Prace nabrały charakteru. Przeważały odcienie zieleni i czerwieni

fot. powierzone

fot. powierzone

W środę, 30 listopada spotykałyśmy się z uczestniczkami naszych zajęć na świetlicy wiejskiej w Samostrzelu, aby# dokończyć wykonane wcześniej prace z gliny.

Tym razem czekało nas szkliwienie. Świąteczne dzieła pań wykonane na poprzednim spotkaniu zostały wypalone, w związku z czym czekały już tylko na nadanie im charakteru za pomocą barw.

W ruch poszły wielobarwne szkliwa. Do wyboru było kilka pięknych odcieni zieleni i czerwieni oraz innych kolorów, które wpisują się w typowo świąteczny klimat.

To było pierwsze spotkanie naszych uczestniczek z nakładaniem szkliwa na biskwit i trzeba przyznać, że poradziły sobie świetnie, choć jak same w większości twierdzą- praca z gliną bardziej im się podobała.

Zajęcia przeprowadziła Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)