Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2023

Tradycyjny polonez rozpoczął bal. Studniówka w ZSCKR w Samostrzelu

fot. powierzone

fot. powierzone

28. stycznia 2023 r. o godz. 19.00 uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa #w Samostrzelu wraz z zaproszonymi gośćmi spotkali się w odświętnie udekorowanej szkolnej auli, by wspólnie zacząć symboliczne odliczanie czasu do matury.

Tradycyjny polonez zatańczony z klasą i elegancją otworzył bal studniówkowy. Po części oficjalnej, przemówieniu Pani Dyrektor Małgorzaty Ciechanowskiej oraz podziękowaniach płynących od uczniów w stronę wychowawców, nauczycieli i rodziców, przyszedł czas na szaleństwa na parkiecie. Uczniowie bawili się przy dźwiękach muzyki DJ Dombek. Królowały taneczne hity. Bez względu na repertuar, parkiet pękał w szwach, a pustoszał tylko podczas przerw na gorące dania. Wszystkim zgromadzonym dopisywały humory, a nikt z nich tego wieczoru nie myślał o czekającym ich za parę miesięcy egzaminie dojrzałości.

Materiał: Adrianna Grzegorek – Trybuszewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)