Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

03 października 2021

Turyści na wycieczcie integracyjnej. Wrócili szczęśliwi i zadowoleni

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 23.09.2021 roku odbyła się wycieczka klasy technikum# organizacji turystyki, którego wychowawcą jest Pan Krzysztof Borus. 33 uczniów klasy 1 b o godzinie 8:30 wyruszyło w stronę Bydgoszczy.

Pierwszy wyjazd klasowy rozpoczęliśmy od wizyty w restauracji McDonald s , tam każde z nas poczęstowało się wybranymi przez siebie zestawami.

Celem naszego wyjazdu był seans w Multikinie, gdzie wszyscy razem obejrzeliśmy wybrany film pt.”Free Guy”. Po mile spędzonym czasie ruszyliśmy w kierunku kręgielni, aby wspólnie, dobrani w grupy zagrać. Podział na drożyny ustaliliśmy między sobą. Dużo śmiechu i radości przynosiły nam zdobyte punkty a także momenty, kiedy naprawdę nam nie szło zbyt dobrze. Czynny udział w zabawie brali nasi opiekunowie, wspomniany wychowawca naszej klasy oraz Pan Karol Lizak.

Przeżyliśmy miły czas do późnego popołudnia, kiedy to nastał czas powrotu do szkoły. Na miejsce dotarliśmy szczęśliwi i zadowoleni. Atmosfera wycieczki i zabawa na kręgielni oraz wybrany przez nas film spełniły nasze oczekiwania. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Wykorzystaliśmy czas na poznanie bliżej naszych kolegów i koleżanek. Spędzony dzień zgodnie uważamy za udany.

Dziękujemy dyrekcji szkoły oraz naszym opiekunom za organizację wyjazdu, opiekę i wspólną zabawę.

Materiał: Filip Skubiszewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)