Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

14 września 2021

Uczniowie „Staszica” wzięli udział w konferencji. Ich wystąpienie było świetne

fot. pow.

fot. pow.

Troje wolontariuszy z Zespołu Szkół im. S. Staszica# Zosia Niedbała, Zuzia Gajewska i Mikołaj Wnuk dzięki swojemu projektowi „Pomagamy – odpowiedzi specjalistów na trudne pytania młodzieży”, który zrealizowany został przy współpracy z panią psycholog Dobrosławą Jedynak i z panem socjoterapeutką Arkadiuszem Szczepańskim przy wsparciu pani pedagog Małgorzaty Sass – Jakóbczyk, otrzymało zaproszenie na VIII Ogólnopolską Konferencję Uzależnienia – Polityka , Nauka, Praktyka.

Profilaktyka ryzykownych zachowań, która odbyła się w Warszawie w dniach od 6 do 8 września bieżącego roku. Wolontariusze poproszeni zostali do zaprezentowania swojego projektu szanownemu gronu naukowców i praktyków związanych z profilaktyką ryzykownych zachowań. W trakcie wystąpienia wolontariusze wykazali się pełnym profesjonalizmem przygotowując prezentację oraz naturalnością i opanowaniem w opisywaniu projektu. Głos w czasie wystąpienia zabrała również pani psycholog Dobrosława Jedynak, która wspierała młodzież dobrym słowem i pozytywną energią. Młodzież świetnie poradziła sobie z pytaniami, które zadawane były przez specjalistów po zaprezentowaniu i opisaniu projektu. Wystąpienie zostało bardzo dobrze odebrane przez uczestników konferencji a gratulacjom nie było końca.

Materiał: Monika Daniel - Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)