Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Uroczystość dla rodziców. Majowy dzień pełen wzruszeń

fot. powierzone

fot. powierzone

23 maja 2023r. dzieci z Przedszkola Gminy Sadki – Dobre Ludki - obchodziły #Dzień Mamy i Taty w sali w Urzędzie Gminy Sadki.

Przedszkolaki chciały uczcić ten wyjątkowy dzień składając życzenia swoim kochanym rodzicom. Dzieci poprzez wiersze, piosenki i taniec wyraziły podziękowania i wdzięczność za ich miłość, troskę i opiekę, jaką obdarzają swoje dzieci. Podczas uroczystości grupa taneczna prowadzona przez panią Angelikę Gołata z Academy Dance zaprezentowała układ taneczny przy muzyce współczesnej. Pan Sebastian Czychewicz z firmy Gama- usługi muzyczne i edukacyjne- zaśpiewał piosenkę oraz zagrał utwory muzyczne specjalnie dedykowane dla zaproszonych gości. Grupa Sówki i Motylki swoim pięknym występem wzruszyła nie jedną mamę i tatę. Po wręczeniu upominków i złożeniu życzeń dzieci oraz rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Ten piękny, majowy dzień był pełen wzruszeń i przeżyć nie tylko dla dzieci , ale także dla ich kochanych rodziców.

Materiał: Ewa Trępała-Ziółkowska - wychowawca grupy Motylki, Sylwia Goszka - wychowawca grupy Sówki

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)