Dziś mamy 1 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

26 września 2022

Wrześniowe DKK. Powieść przypadła wszystkim czytelniczkom do gust

fot. Joanna Brzozowska, Monika Mitek.

fot. Joanna Brzozowska, Monika Mitek.

Wakacje już za nami, nadszedł czas aby wrócić do naszych #comiesięcznych spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki w Sadkach. W miniony czwartek (22.09.2022 r.) Panie rozmawiały o książce N. Trope "Rodzina z naprzeciwka".

Powieść ta wszystkim przypadła do gust. Wciągająca fabuła, wyraźni bohaterowie - uczestniczki wyliczały kolejne atuty powieści. Najbardziej zaskakujące okazało się samo zakończenie. Wszystkim szczerze polecamy tę książkę, same z chęcią sięgniemy po inne powieści autorki. Recenzję powieści znajdziecie na naszym Facebooku.

W czasie spotkania nie zabrakło rozmów o wakacyjnych lekturach. Każda z Pań mogła pochwalić się listą przeczytanych książek.

Na kolejnym spotkaniu postanowiłyśmy porozmawiać o nowej powieści Edyty Świętek pt. "Przezroczyste". Wszystkich chętnych zapraszamy na następne spotkanie, które odbędzie się 27 października o godz. 16.00.

Materiał: Monika Mitek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)