Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 maja 2022

Z dziećmi o świecie muzyki. Uczestnicy wczuli się w rolę piosenkarzy

fot. Joanna Brzozowska / Monika Mitek.

fot. Joanna Brzozowska / Monika Mitek.

W środę, 11 maja sadkowską bibliotekę odwiedziła klasa I A wraz z# wychowawczynią Panią Elżbietą Niedzielską.

Tym razem staraliśmy się odkryć przed dziećmi świat muzyki. Rozmawialiśmy o różnych jej gatunkach, znanych instrumentach, a nawet porównywaliśmy utwory Chopina i Mozarta.

Uczniowie chętnie przystąpili do wykonania prac plastycznych. Wczuli się w rolę piosenkarzy i zaprojektowali okładki swoich płyt. W kilku słowach opowiedzieli, o czym mogliby śpiewać. Zdecydowanie wszyscy poradziliby sobie na scenie. Ich prace cechowała staranność i duża wyobraźnia.

Bardzo miło było nam gościć klasę I A. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Materiał: Monika Mitek - GBP w Sadkach / red. 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)