Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

23 września 2021

Za nami kolejna sesja Rady Powiatu

W środę, 22 września obradowali# radni powiatowi. Była to XXXII sesja.

Po stwierdzeniu kworum i przyjęciu protokołu z poprzedniej sesji starosta Tadeusz Sobol przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu między sesjami. Następnie przystąpiono do oceny wykonania budżetu powiatu w pierwszym półroczu 2021 roku. Kolejnym tematem było łagodzenie skutków bezrobocia w powiecie nakielskim. Informacja ta została przygotowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Nakle. Radni zapoznali się z tymi danymi. Podczas wczorajszej sesji radni podjęli kilka uchwał m.in. w sprawie wprowadzenia zmiany w wieloletniej prognozie finansowej. Na samym końcu radni mogli zabrać głos. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  obserwator, w dniu 23-09-2021 12:10:19 napisał:

  I wszystko jasne.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Sołtys , w dniu 23-09-2021 12:43:49 napisał:

  Kto zabrał głos i w jakim temacie?

  odpowiedz

  • 3 (5)

  rodzina seniora, w dniu 23-09-2021 15:27:20 napisał:

  Nie było pytań dlaczego zamknięto dom dziennego pobytu w Paterku? Nie było pytań o dalszy los Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku ?

  odpowiedz

  • 0 (2)

  mieszkanka, w dniu 23-09-2021 23:06:58 napisał:

  Nasi radni to tylko biora diete nic nie robią dzienny dom pomocy dla ludzi saotnych w Paterku chca zamknac przez kogo zadajcie pytanie

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Ania, w dniu 24-09-2021 07:59:53 napisał:

  Jak nic nie robią? Ignac walczy o pomoc świąteczną w Szubinie, Jacek i dyrektor o drogi powiatowe w Kołaczkowie, Beata o ubojnie, żeby śmierdziała a Zbigniew żeby przeżyć. Każdy walczy o nasz dobrobyt.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Sołtys , w dniu 24-09-2021 08:42:29 napisał:

  A Marek? Co on robi?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Ania, w dniu 24-09-2021 15:06:47 napisał:

  Marek? Jaki Marek?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Budowa hal
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)