Dziś mamy 8 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

23 marca 2023

Zawieszki trafią na akcje charytatywną. Zajęcia dla czwartoklasistów

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

W środę (22. 03) oraz w czwartek (23.03) bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach gościła na zajęciach# w klasie IV. A to za sprawą zaproszenia Pani Joanny Żebrak. Tematem zajęć było tworzenie Wielkanocnych zawieszek, które zostaną przekazane na akcję charytatywną.

Uczniowie przystąpili do zadania z ogromnym entuzjazmem. W ruch poszły kolorowe filce, igły i nici. Na tworzonych zawieszkach dzieci umieszczały króliczki, kwiatki i wiele innych ozdób.

Dwie godziny lekcyjne upłynęły wszystkim bardzo szybko. Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Żebrak za zaproszenie. I życzymy jak najwięcej takich wspaniałych pomysłów.

Materiał: Monika Mitek / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)