Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Zbiórka dla utalentowanego kolarza. Potrzebne 6000 złotych

fot. Dariusz Krzywański

fot. Dariusz Krzywański

W internecie uruchomiono zbiórkę środków na dalszy rozwój utalentowanego sportowca z kcyńskiej gminy - Kacpa Gieryka.# Cel to 6000 złotych.

W tym roku młody kolarz, Kacper Gieryk został Mistrzem Polski 2022 w jeździe indywidualnej na czas. Na tak wielki sukces wpływ miała zapewne ciężka i systematyczna praca. Niewątpliwie rozwój każdego sportowego talentu, to także wielkie koszty. Potrzebne są profesjonalne treningi i specjalne warunki. Kacper ma ogromny zapał. Może osiągnąć w kolarstwie jeszcze dużo więcej. Blokadą jest jednak brak środków. Obecnie, by podnieść swoje wyniki zawodnik potrzebuje wizyty w tunelu aerodynamicznym. Koszt tego, to 6000 zł.

- Kacper dla wielu z nas, którzy znają jego historię jest zwycięzcą od dawna. Kiedyś ktoś mi powiedział: On ma tu coś do zrobienia, a Ty musisz mu pomóc. Więc pomagamy. Zwracam się do Was z prośbą, młody ma silny motor wyniki najlepsze na świecie, ale stoi w miejscu. Potrzebuje wizyty w tunelu arodynamicznym, aby przeskoczyć próg i zacząć dorównywać lub przewyższać światowe talenty kolarstwa w PL - zwróciła się do internautów mama młodego kolarza. - Jest ciężko coś osiągnąć. Jako rodzicie dajemy całych siebie. Już nie pamiętam, kiedy byliśmy chociaż jeden dzień tak poprostu gdzieś razem. Wciąż potrzebna jest kasa, odżywki, rower, buty, lekarz, badania. W ciągłym biegu i praca. Teraz potrzebujemy tylko i aż 6000 tys zł na tunel. Wierzymy w siłę kolarskiej braci. Każda złotówka zbliży nas do celu, a nawet i zwycięstwa liczymy na Was - dodała.

Jeżeli chcesz wesprzeć utalentowanego kolarza - Kacpra Gieryka podajemy poniżej link do zbiórki:

https://pomagam.pl/nprewc?fbclid=IwAR2yHEYwBKSICrrf8IscFS9KDtOxx2q-q1BY0yt0wp4CigBcXdX5EtTRWOc

Oceń artykuł: 8 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)