Dziś mamy 8 lutego 2023, środa, imieniny obchodzą:

Na sygnale

08 lutego 2023 0

Policja poszukuje złodzieja. Mężczyzna ukradł alkohol w markecie

Policjanci z komisariatu w Kcyni zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach.# Wszyscy, którzy rozpoznają sprawcę kradzieży alkoholu bądź posiadają o nim jakiekolwiek informacje proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
08 lutego 2023 5

Kolejna dziś kolizja przy ulicy Gimnazjalnej. Dacia uderzyła w pandę

Kilka minut po kolizji na skrzyżowaniu ulic Gimnazjalnej i Jackowskiego w Nakle nieopodal tego miejsca doszło do kolejnej# kolizji samochodowej.

(czytaj więcej)
08 lutego 2023 17

Zderzenie skody z golfem. Kobieta zabrana do szpitala (aktualizacja)

Na skrzyżowaniu ulic Jackowskiego i Gimnazjalnej w Nakle doszło dziś do zderzenia dwóch samochodów osobowych.# Jedna z uczestniczek zdarzenia została zabrana do szpitala.

(czytaj więcej)
08 lutego 2023 0

Wyniki sekcji zwłok 21-latki. Prokuratura nadal bada sprawę

Znane są wyniki sekcji zwłok 21-letniej mieszkanki Osieka nad Notecią, która w miniony czwartek zasłabła na ulicy.# Teraz prokuratura sprawdza, czy pomoc medyczna została udzielona kobiecie prawidłowo.

(czytaj więcej)
08 lutego 2023 3

Tragedia rodzinna. Nie żyje dwóch mężczyzn, dwie kobiety ranne

We wtorek (07.02) o godz. 18:30 policjanci z Bydgoszczy odebrali zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań# w centrum miasta. Po przybyciu na miejsce, na klatce schodowej, zastali leżącą na ziemi 25-letnią nieprzytomną kobietę, z licznymi obrażeniami ciała.

(czytaj więcej)
07 lutego 2023 6

Uderzył w zafirę, a potem w astrę. Trzy osoby w szpitalu

Dzisiaj, 7 lutego w godzinach popołudniowych w Małych Rudach (gm. Szubin) doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów.# Trzy osoby trafiły do szpitali.

(czytaj więcej)
04 lutego 2023 3

Kierowca może mówić o dużym szczęściu. Sekundy od tragedii

O dużym szczęściu może mówić kierowca samochodu osobowego, który 4 lutego br. podróżował ulicą# Antoniewską w Skokach, gdzie w wyniku porywistego wiatru spadło na drogę drzewo. Kierowcę dzieliły sekundy od tragicznego finału tej interwencji.

(czytaj więcej)
04 lutego 2023 4

Pożar w warsztacie samochodowym. Od prac spawalniczych

W sobotę, 4 lutego przed południem w warsztacie samochodowym w Lubaszczu (gm. Nakło) doszło do pożaru przy pracach spawalniczych.

(czytaj więcej)
03 lutego 2023 15

Ciężarówka wpadła w poślizg. Kierowca ukarany mandatem

Dzisiejsze warunki pogodowe utrudniają jazdę na drogach. W godzinach rannych w Mroczy kierowca ciężarówki wpadł w poślizg.# Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, a cała sytuacja skończyła się na uszkodzeniu znaków drogowych.

(czytaj więcej)
03 lutego 2023 17

Dramat w Osieku nad Notecią. Nie żyją kobieta i dziecko

Do prawdziwej tragedii doszło wczoraj w Osieku nad Notecią w gminie Wyrzysk. W miejscowej przychodni zmarła 21–letnia kobieta i jej dziecko.

(czytaj więcej)
01 lutego 2023 1

Kolizja z udziałem dwóch samochodów. Działania służb (aktualizacja)

W środę, 1 lutego przed przejściem dla pieszych w Sadkach doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych.

(czytaj więcej)
31 stycznia 2023 17

Kolizja samochodów dostawczych i osobówki. Uszkodzona lampa (aktualizacja)

We wtorek, 31 stycznia na skrzyżowaniu przy ulicy Olszewskiej w Nakle doszło do kolizji trzech samochodów #- dwóch dostawczych i jednego osobowego.

(czytaj więcej)
31 stycznia 2023 0

Kierujący fiatem zatrzymany przez drogówkę. Kontrola trzeźwości

Trzeźwość 964 kierowców skontrolowali podczas porannych działań mundurowi w powiecie nakielskim. Zatrzymano #jedną osobę, która ruszyła w trasę nietrzeźwa.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 3

Poranna kolizja. Ciężarowe volvo zderzyło się z bmw

Dzisiaj w godzinach rannych w Samoklęskach Dużych (gm. Szubin) doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autem osobowym.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 0

Nakielska "drogówka” na trasach naszego powiatu. Ponad 50 wykroczeń

Policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego prowadzili w miniony piątek działania pn. „Bezpieczny pieszy”. #Mundurowi zwracali uwagę na to, jak kierowcy zachowują się wobec pieszych i jak do przepisów stosują się niechronieni uczestnicy ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 0

Korzystajmy z uroków zimy z rozsądkiem. Policjanci z apelem

Rozpoczęły się wyczekiwane przez wszystkie dzieci ferie. Dla wielu, to czas wyjazdów. Policjanci przypominają, by z uroków zimy# korzystać z rozsądkiem i pamiętać o bezpieczeństwie.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 0

Trudne warunki na drogach. Policjanci apelują o ostrożność

Opady śniegu i występująca miejscowo gołoledź powodują, że przemieszczanie się po trasach powiatu nakielskiego może być utrudnione.# Policjanci apelują do kierowców, by w tak niekorzystnych warunkach pogodowych zachowali szczególną ostrożność.

(czytaj więcej)
28 stycznia 2023 6

Pożar garażu. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji

W sobotę, 28 stycznia przy ulicy Paderewskiego w Nakle doszło do pożaru w garażu budynku mieszkalnego.

(czytaj więcej)
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)