Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:

Sport

19 czerwca 2018 0

GLZS Sadki wykorzystał niemoc byłego lidera tabeli. Piłkarze rozegrali przedostatnią kolejkę sezonu

W 25 kolejce rozgrywek B – klasy, GLZS Sadki wybrał się do Bydgoszczy na ostatni mecz # wyjazdowy w tym sezonie.

(czytaj więcej)

Filip Biernacki i Piotr Szybowicz Mistrzami Gminy

W Szubińskim Domu Kultury odbył się finał XIV mistrzostw Szubina w szachach błyskawicznych.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 0

Srebro Magdaleny Niemyjskiej

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. w Bałtowie odbyły się zawody Pucharu Polski w kickboxingu (formuła K-1) pod nazwą Jurassic Warriors.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2018 3

Piękny sukces w Innsbrucku. Polska najlepsza w pucharze unii europejskiej!

Rzadko się ostatnio zdarza, by reprezentanci Polski w dużej imprezie rangi międzynarodowej wygrali wszystko, co do wygrania było!# A tak się stało w miniony piątek i sobotę w turnieju Drużynowego Pucharu Unii Europejskiej w Innsbrucku. Jedynym hymnem dla triumfatorów okazał się Mazurek Dąbrowskiego. Wielkie gratulacje dla naszej ekipy!

(czytaj więcej)
01 czerwca 2018 4

GLZS przeważał, ale to Zieloni wyjechali bogatsi o 3 punkty. W Sadkach rozegrano zaległy mecz

W czwartkowe popołudnie na stadionie w Sadkach doszło do przełożonego pojedynku z 16 kolejki. # Miejscowy GLZS zmierzył się z Zielonymi Zalesie.

(czytaj więcej)
30 maja 2018 2

Mecz jednego aktora. GLZS w końcu się przełamał i pokonał Zorzę

W 22 kolejce rozgrywek B – klasy na stadionie w Sadkach doszło do pojedynku odwiecznych rywali. # Miejscowy GLZS podejmował ślesińską Zorzę.

(czytaj więcej)
29 maja 2018 3

Czwartki LA zakończone. Finał miejski obfitował w świetne wyniki

W czwartek 24 maja 2018 na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad # Notecią odbył się Finał Miejski XXIV edycji "Czwartków Lekkoatletycznych" rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

(czytaj więcej)
21 maja 2018 5

Skra Paterek wygrywa zaległy mecz. GLZS Sadki w kryzysie

W sobotnie popołudnie na niedawno oddanym do użytku boisku w Paterku doszło do #pojedynku zespołów z gminy Nakło i Sadki. Miejscowa Skra podejmowała wyżej notowany GLZS.

(czytaj więcej)
20 maja 2018 0

Ostatni czwartek LA przed finałem. Nie brakowało dobrych wyników

W czwartek 17 maja 2018 na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w # Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji "Czwartków Lekkoatletycznych" rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

(czytaj więcej)
16 maja 2018 3

GLZS gorszy w pojedynku sąsiadów w tabeli. Trwa niemoc piłkarzy

W 20 kolejce na stadionie w Sadkach doszło do pojedynku sąsiadów w tabeli. #Miejscowy GLZS podejmował Akademię Futbolu z Brzozy.

(czytaj więcej)
12 maja 2018 0

XVII Gminne Zawody Wędkarskie za nami. Złowiono ponad 55 kg ryb

W sobotę, 12 maja 2018 odbyły się w Radziczu kolejne, już XVII Gminne Zawody #Wędkarskie im. Tadeusza Betańskiego, organizowane przez Towarzystwo Kulturalne Gminy Sadki.

(czytaj więcej)
08 maja 2018 1

Tylko jedna bramka na stadionie w Mroczy. Tarpan minimalnie lepszy

Jedna bramka zdecydowała o losach pojedynku między Tarpanem Mrocza a # GLZS – em Sadki. Gospodarze w końcu odczarowali swój stadion i kontynuują passę zwycięstw.

(czytaj więcej)
04 maja 2018 0

Obchody świąt majowych na sportowo. Gimnazjaliści walczyli o zwycięstwo i puchar

2 Maja na Orliku w Sadkach odbyły się dwa Turnieje Piłki Nożnej z okazji Świąt 1-3 Maja.# Pierwszy z nich zaczął się o 10, a rywalizacja przebiegała wśród gimnazjalistów, którzy rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Sadki.

(czytaj więcej)
04 maja 2018 0

6 drużyn grało puchar wójta. Która ekipa zwyciężyła?

1 Maja na Orliku w Sadkach odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sadki # z okazji Świąt 1-3 Maja.

(czytaj więcej)
28 kwietnia 2018 0

Zmagania młodych lekkoatletów. Udział wzięli uczniowie z sześciu szkół

W czwartek 26 kwietnia na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle #nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji "Czwartków Lekkoatletycznych" rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

(czytaj więcej)
24 kwietnia 2018 1

Iskra ponownie bardzo skuteczna. GLZS wrócił z bagażem 7 bramek

W 17 kolejce rozgrywek B – klasy, będąca na fali Iskra Zamość – Rynarzewo podejmowała na # własnym boisku GLZS Sadki. Gospodarze zaprezentowali znakomitą skuteczność i rozgromili rywali.

(czytaj więcej)
20 kwietnia 2018 0

Runda Czwartków LA. Sprawdź wyniki

W czwartek 19 kwietnia 2018 na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle # nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji "Czwartków Lekkoatletycznych" rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

(czytaj więcej)
16 marca 2018 39

Dyskwalifikacje braci podtrzymane. Czy do Tomka uśmiechnie się los?

Bohaterowie afery dopingowej podczas olimpiady w Rio, mroteccy sztangiści Adrian i Tomasz Zieliński # stanęli niedawno przez decyzjami, które znacząco wpłyną na ich sportowe być albo nie być.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)