Dziś mamy 21 lutego 2018, środa, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

21 lutego 2018 0

„Niewidomi są wśród nas”. Sandra Pawlikowska spotka się z uczniami

W najbliższy piątek w Zespole Szkół Stowarzyszenia "Żakus" w Anielinach odbędzie się #spotkanie z Sandra Pawlikowską. Początek o godz. 11.00.

(czytaj więcej)
21 lutego 2018 1

Masz zadłużenie w ZUS? Wkrótce otrzymasz list

ZUS rozpoczął wysyłkę listów do przeszło 581 tys. przedsiębiorców o rozliczeniu wpłat, #jakich dokonali na zmienionych zasadach. W listach klienci znajdą szczegółową informację, w jaki sposób ZUS rozliczył wpłaty, które wpłynęły na indywidualne rachunki składkowe przedsiębiorców.

(czytaj więcej)
20 lutego 2018 18

Która OSP zasłużyła na strażackiego Oscara? Na zgłoszenia pozostał tydzień

Trwa druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności #Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2018, organizowanego przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz redakcję miesięcznika „Strażak”. Marszałek Piotr Całbecki objął konkurs honorowym patronatem.

(czytaj więcej)
20 lutego 2018 0

Sprawozdania, informacje i kilka uchwał. Sesja już w najbliższy czwartek

28 lutego o godz. 11.00 w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno-Kulturalnego #w Sadkach odbędzie się XLII Sesja Rady Gminy.

(czytaj więcej)
19 lutego 2018 4

Rozpoczął się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach 19.02.2018r. – 25.02.2018r. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad #Notecią pełnić będąc dyżury w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

(czytaj więcej)
16 lutego 2018 0

Czas nas uczy pogody! W marcu odbędzie się recital Emilii Pawłowskiej

11 marca w Sadkach odbędzie się recital Emilii Pawłowskiej „Czas nas uczy pogody!”. #W programie nastrojowe polskie piosenki w smooth-jazzowych aranżacjach. Obowiązkowe zapisy w GOK. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
16 lutego 2018 0

Edukacyjne wtorki. Znamy tematy najbliższych dyżurów telefonicznych

Już w najbliższy wtorek, 20 lutego odbędzie się kolejny wtorkowy dyżur telefoniczny. Tematem #będą: „Zasady rozliczania wpłat dokonanych po 1 stycznia 2018r. na indywidualny numer rachunku składkowego.

(czytaj więcej)
16 lutego 2018 8

Zarząd Powiatu nagrodzi zdolne osoby. Nabór wniosków trwa do 15 marca

Zarząd Powiatu Nakielskiego co roku przyznaje nagrody za osiągnięcia w dziedzinach #twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki oraz za osiągnięcia sportowe. Wnioski składać można do 15 marca.

(czytaj więcej)
15 lutego 2018 1

Masz 50-69 lat? Zrób bezpłatną mammografię

Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach # Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

(czytaj więcej)
13 lutego 2018 0

Kolejna odsłona konkursu rękodzieła. Tym razem tematem będzie Wielkanoc

Już po raz jedenasty odbędzie się Powiatowo- Gminny Konkurs Rękodzieła pn. "Z kuferka Babuni" # Hasłem tej edycji będą Wielkanocne tradycje". Konkurs odbędzie się w niedzielę, 18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach od godziny 16:00.

(czytaj więcej)
13 lutego 2018 0

Lubisz gry planszowe? Weź udział w turnieju

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach organizuje Turniej Gier Planszowych, który odbędzie się # 15 lutego o godzinie 12:00 na sali widowiskowej GOK.

(czytaj więcej)
13 lutego 2018 0

Ustalono terminy zebrań sołeckich. Zobacz harmonogram

Wraz z początkiem marca ruszają zebrania sołeckie w gminie Sadki. # Poniżej przedstawiamy harmonogram spotań z mieszkańcami.

(czytaj więcej)
08 lutego 2018 0

Jutro gminne obchody. Zaplanowano mszę św. i montaż słowno-muzyczny

Jutro, 9 lutego w Sadkach odbędą się Gminne Obchody 99. rocznicy Powstania #Wielkopolskiego. Co w programie?

(czytaj więcej)
08 lutego 2018 1

Miesiąc z e-składką. W Nakle zaksięgowano ponad 4 tys. wpłat

Pierwszy miesiąc płatności e-składek mamy za sobą. W województwie kujawsko-#pomorskim do 1 lutego prawie 117,8 tys. wpłat zostało zaksięgowanych na indywidualnych rachunkach składkowych ZUS. Ich kwota wyniosła ponad 780 mln zł.

(czytaj więcej)
03 lutego 2018 0

„Od pomysłu do projektu” – warsztaty z tworzenia projektów na biznes

Masz pomysł na biznes? Chcesz rozwinąć swoje przedsiębiorstwo? Interesuje Cię #dotacja na planowaną inwestycję? Albo premia na dobry start? Napisz samodzielnie biznesplan przedsięwzięcia, stwórz projekt i skorzystaj ze środków unijnych będących w dyspozycji Partnerstwa dla Krajny i Pałuk!

(czytaj więcej)
31 stycznia 2018 6

Konkursy ogłoszone. Kto zastąpi obecnych dyrektorów?

Zgodnie z zapowiedziami, Zarząd Powiatu Nakielskiego ogłosił konkursy na stanowiska #dyrektorów kilku szkół w powiecie nakielskim, dla których starostwo jest organem prowadzącym.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2018 0

ZUS realizuje projekt dla szkół. Można się zgłaszać przez cały rok

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych i podstawowych do # wzięcia udziału w „Projekcie z ZUS”, do którego można przystąpić w każdej chwili.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2018 0

ZUS wysyła PIT. Deklaracje trafią w ręce podatników nie później niż do końca lutego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłanie deklaracji podatkowych PIT za #2017 r. Formularze PIT zostaną wysłane do wszystkich osób, które w 2017 roku chociaż raz pobrały świadczenie z ZUS. Deklaracje będą wysyłane do podatników sukcesywnie, nie później niż do końca lutego 2018 r. W województwie kujawsko- pomorskim zostanie wysłanych 492 783 deklaracji podatkowych PIT za 2017r.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)