Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

06 lipca 2018 0

Dofinansowanie na doposażenie pracowni. Sprawdź, które szkoły otrzymały środki

Powiat Nakielski realizuje projekt pn. „Nowoczesna szkoła zawodowa – najlepszym wyborem”, # współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 6. Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry, Działania 6.3 Inwestycja w infrastrukturę edukacyjną, Pod działania 6.3.2 Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Partnerem projektu jest Gmina Kcynia.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2018 0

Nadszedł długo oczekiwany moment. Uczniowie odebrali świadectwa

Zakończenie roku szkolnego to niewątpliwie dla każdego ucznia najpiękniejszy dzień. #Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł ten długo oczekiwany moment.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2018 0

Sukces uczniów z Mycielewa w konkursie powiatowym

25 maja w Gimnazjum w Mroczy odbył się powiatowy konkurs interdyscyplinarny pod hasłem # „ Człowiek i jego środowisko” z udziałem reprezentantów naszej szkoły: Zofii Strzyżewskiej oraz Kacpra Śliwy.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2018 0

Pogadanka o bezpiecznych wakacjach. Dzieci przypomniały sobie najważniejsze zasady

Mrotecki dzielnicowy odwiedził dzieci w Szkole Podstawowej w Sadkach i przeprowadził pogadankę # o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2018 0

Absolwent ZSP Samostrzel z kolejnym sukcesem. Marek Kapczyński laureatem olimpiady

Kolejny sukces odniósł reprezentant Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa  w # Samostrzelu w finale centralnym XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbył się w dniach 7-8 czerwca br. w stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2018 0

Gimnazjalisto, zapraszamy cię do szkół prowadzonych przez powiat nakielski!!!

POWIAT NAKIELSKI jest organem prowadzącym dla 12 jednostek oświatowych, w tym 7 ogólnodostępnych, które czekają na głodnych wiedzy i chętnych przeżycia ciekawych przygód uczniów.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2018 0

Dowiedzieli się, jak postępować, by chronić środowisko

W środę, 5 czerwca w Szkole Filialnej w Dębowie aktywnie obchodzono Dzień Ochrony #Środowiska i Światowy Dzień Środowiska. W Centrum Kształcenia instruktorka GOK przygotowała dla uczniów prezentacje, której celem było kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2018 0

Mali detektywi na Krajnie i Pałukach. Bezbłędnie wykonali wszystkie zadania

W piątek 8 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w #Sadkach 21 uczniów klas V wzięło udział w projekcie Mali detektywi na Krajnie i Pałukach realizowanym przez Fundację Staszica z Nakła n/Notecią, a dofinansowanym przez Powiat Nakielski.

(czytaj więcej)
07 czerwca 2018 0

Konkurs językowy rozstrzygnięty. Udział wzięło 14 uczestników

28 maja 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle miało miejsce #rozstrzygnięcie II edycji gminnego konkursu językowego All About Me / Alles Uber Mich.

(czytaj więcej)
06 czerwca 2018 1

Ogłoszono wyniki konkursu. Nie będzie zmian na stanowisku dyrektora

5 czerwca wójt gminy Sadki wydał zarządzenie, na mocy którego ogłoszono wyniki konkursu na # dyrektora Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach, przy ulicy Mickiewicza 1, której organizacyjnie podporządkowana jest Szkoła Filialna w Dębowie.

(czytaj więcej)
23 maja 2018 0

VII Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej. Uczniowie Staszica zwycięzcami

22 maja w Szubinie odbyła się VII Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej, której #organizatorem był Powiat Nakielski oraz samorządy gmin z terenu powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
23 maja 2018 0

Ostatni dzień pobytu na Podhalu. Uczniowie zwiedzali Zakopane

Ostatni dzień pobytu na Podhalu przywitał uczniów ZSP w Samostrzelu deszczową pogodą. #Nie przejmując się tym, wyruszyliśmy na kolejny górski szlak, który prowadził z Suchego na Gubałówkę.

(czytaj więcej)
23 maja 2018 0

Deutsch im Alltag. Udział w konkursie wzięli przedstawiciele dwóch szkół

21 maja w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Nakle n. Not. odbył się IV Międzyszkolny #Konkurs „Deutsch im Alltag”. Dyrektor szkoły p. Tomasz Rompalski, otwierając konkurs mówił o ważności uczenia się języków obcych i życzył wszystkim udanej zabawy.

(czytaj więcej)
22 maja 2018 0

Kolejny sukces w ogólnopolskim konkursie. Dziewczęta zajęły drugie miejsce w swojej kategorii

Niezmiernie miło nam poinformować, że cztery uczennice klasy VIa Szkoły Podstawowej w # Sadkach : Michalina Wojciechowska, Oliwia Kropska, Magdalena Neulitz i Alicja Zygmunt po raz kolejny zostały finalistkami ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego "Bazgroł".

(czytaj więcej)
22 maja 2018 1

Mistrzostwa w czwórboju za nami. Rywalizowały szkoły z powiatu

W dniu 17 maja w Szubinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Czwórboju #Lekkoatletycznym.

(czytaj więcej)
21 maja 2018 0

Powtórka z geografii. Uczniowie z ZSP na tatrzańskich szlakach

W czwartek, 17 maja uczniowie z ZSP w Samostrzelu realizowali kolejny dzień #wycieczki. Tym razem pod opieką przewodnika pana Piotra Piętki wyruszyli na tatrzańskie szlaki.

(czytaj więcej)
20 maja 2018 0

Powtórka z historii. Młodzież na wycieczce do Krakowa i Wieliczki

Drugi dzień naszej wyprawy do Małopolski, rozpoczęliśmy od zwiedzania najpopularniejszej atrakcji # Krakowa – Zamku Królewskiego na Wawelu.

(czytaj więcej)
17 maja 2018 0

Wychowanki MOW na uroczystościach w Sztutowie. Pełniły wartę honorową

Pod hasłem "Koalicja Pamięci" w dniu 9 maja 2018 roku odbyły się obchody 73. #rocznicy oswobodzenia KL Stutthof i zakończenia II wojny światowej.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)