Dziś mamy 19 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

09 lutego 2018 0

Zaprezentowały się „młode talenty”. Nie zabrakło też gości specjalnych (film)

6 lutego odbyła się V edycja „Koncertu Młodych Talentów” w auli Zespołu Szkół #Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu.

(czytaj więcej)
09 lutego 2018 0

Zajęcia o Powstaniu Wielkopolskim. Uczniom przekazano wiele informacji

Na początku lutego 2018 r. uczniowie klasy III i IV Filialnej Szkoły Podstawowej w Dębowie #wzięli udział w edukacyjnych zajęciach na temat Powstania Wielkopolskiego, które odbyły się w Centrum Kształcenia w Dębowie.

(czytaj więcej)
05 lutego 2018 0

Uroczyste zakończenie kursów zawodowych. Uczestnicy otrzymali zaświadczenia

W sobotę, 3 lutego 2018 r. po raz drugi w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa # w Samostrzelu odbyło się uroczyste zakończenie Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych: R.03. Prowadzenie produkcji rolniczej oraz R.21. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu.

(czytaj więcej)
04 lutego 2018 0

Szalona zabawa na studniówce. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci (film)

3 lutego 2018 roku odbyła się studniówka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. #Wincentego Witosa w Samostrzelu.

(czytaj więcej)
31 stycznia 2018 0

"Dzielnicowy bliżej nas". Policjanci odwiedzili szkoły w powiecie

W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”, a przy okazji promując mobilną aplikację „Moja # komenda” dzielnicowi powiatu nakielskiego odwiedzili szkoły w swoich rejonach służbowych. Dyrekcji szkół zostały przekazane plakaty promujące program.

(czytaj więcej)
21 stycznia 2018 0

Dziękowano babciom i dziadkom za to, że są! Uczniowie się postarali

W piątek 19 stycznia w świetlicy wiejskiej w Dębowie uczniowie Filialnej Szkoły #Podstawowej dziękowali swoim ukochanym babciom i dziadkom za miłość, cierpliwość, bezpieczeństwo, zrozumienie… za to, że są!

(czytaj więcej)
20 stycznia 2018 0

Gimnazjaliści nie żałowali nóg! Ten wspaniały bal zapamiętają na długo

19 stycznia o godz. 18:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego #Witosa w Samostrzelu już po raz 14 rozpoczął się bal gimnazjalny.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2018 0

Zostaną ogłoszone konkursy stanowiska dyrektorskie. Zobacz, których szkół dotyczą

Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią informuje, że w 2018 r. przewidziano # 3 konkursy na stanowiska dyrektorów szkół i placówek prowadzonych przez powiat nakielski, którym kończy się 5-letnia kadencja.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 3

ZSP w Samostrzelu ma powód do dumy! "Dla nas to wielka radość"

Ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Techników - Perspektywy #Tytuł „Złotej Szkoły 2018” otrzymał Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu. To niewątpliwy powód do dumy!

(czytaj więcej)
31 grudnia 2017 45

2017 rok przyniósł zmiany w szkolnictwie. Jak oceniasz reformę? (sonda)

Reforma edukacji to jedna z dużych zmian, jakie spotkały nas w 2017 roku. Nowy system dotknął # szczególnie dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej, młodzież uczącą się w gimnazjum oraz oczywiście ich rodziców.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2017 0

Niezwykłe zajęcia w szkole. Punktem kulminacyjnym był trening sportowy

W piątek, 15 grudnia, uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w #Samostrzelu wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu w ramach projektu profilaktyczno - sportowego Stowarzyszenia Akademii Sportu pt. BE ALIVE and Never Give up.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2017 0

Zawodowy zawrót głowy. Zorganizowano szereg przedsięwzięć

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu zakończył się kolejny #projekt na zajęcia pozalekcyjne, współfinansowany przez Powiat Nakielski, pt. Zawodowy zawrót głowy, zaadresowany do wszystkich uczniów Technikum kształcącego w zawodach: technik weterynarii, technik rolnik i technik architektury krajobrazu.

(czytaj więcej)
12 grudnia 2017 0

Przyszli technicy architektury krajobrazu uczestniczą w kursie

Od 4 listopada grupa 10 uczniów kształcących się w zawodzie technik architektury krajobrazu #w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu uczestniczy w kursie Projektowanie zieleni w krajobrazie miejskim – zieleń jako element ładu przestrzennego.

(czytaj więcej)
06 grudnia 2017 1

Szlachetna Paczka z Samostrzela. Prezenty trafią do potrzebującej rodziny

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie III i IV klasy Technikum z #Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.

(czytaj więcej)
05 grudnia 2017 0

Pierwsza wizyta w laboratorium. Uczniów czeka praktyczna nauka zawodu

1 grudnia 2017 r. uczniowie III i IV klasy technikum weterynarii Zespołu Szkół Ponadpodstawowych # im. W. Witosa w Samostrzelu gościli w Niezależnym Laboratorium Badawczym Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
30 listopada 2017 0

Wizyta w „Młynie Wiedzy” dostarczyła wrażeń. Uczniowie poznali różne zjawiska

Pod koniec listopada uczniowie Szkoły Filialnej w Dębowie i IV„A” ze Szkoły Podstawowej w #Sadkach pojechali do Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” w Toruniu, które jest pierwszym takim miejscem nauki w regionie kujawsko-pomorskim.

(czytaj więcej)
29 listopada 2017 0

Rzeźbili w owocach i warzywach. Warsztaty prowadziła Anna Sprengel-Król

Pod koniec listopada dzieci i uczniowie Filialnej Szkoły Podstawowej w Dębowie wyjechały #do świetlicy wiejskiej w Małocinie. Zorganizowano dla nich warsztaty rzeźbienia w owocach i warzywach - carving. Prowadziła je pani Anna Sprengel-Król.

(czytaj więcej)
29 listopada 2017 0

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Mówiono o szczepieniach przeciwko HPV

We wtorek, 28 listopada w godzinach popołudniowych w Szkole Podstawowej im. mjra #Henryka Sucharskiego z inicjatywy Wójta Dariusza Gryniewicza odbyło się spotkanie dla rodziców dziewczynek z rocznika 2004-2005, które w roku 2017-2018 mogą zostać objęte programem bezpłatnego szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)