Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

Na sygnale

16 października 2019 0

Kierowcy pod okiem policyjnych kamer. Działania w Bydgoszczy

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy po raz kolejny # obserwowali ruch pojazdów na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego przejeżdżając na czerwonym świetle przez skrzyżowanie.

(czytaj więcej)
16 października 2019 0

Tragiczny wypadek w Dolnym Młynie. Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło # 14.10.19r. na drodze powiatowej w miejscowości Dolny Młyn, pow. świecki. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni kierowca volvo. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(czytaj więcej)
15 października 2019 0

Pijany z zakazem za kierownicą fiata. 43-latek wpadł w Szubinie

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi kierowcy fiata, którego zatrzymali # dzielnicowi w Szubinie. 43-latek nie dość, że zlekceważył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, to wsiadł „za kółko” pijany.

(czytaj więcej)
15 października 2019 70

Oszustwa finansowe w Nakle. Zatrzymano podejrzanego

Najbliższe 3 miesiące spędzi w zakładzie karnym 39-latek zatrzymany # do oszustw finansowych, do jakich doszło w ostatnich miesiącach w Nakle. Skala przestępstwa jest na tyle duża, że sprawcy grozi najsurowsza z możliwych kar.

(czytaj więcej)
15 października 2019 106

Proceder handlu narkotykami ukrócony. 42-latek usłyszy zarzuty

Zarzuty za handel narkotykami, posiadanie ich w znacznej ilości oraz # prowadzenie pojazdu pod wpływem zabronionych środków usłyszał 42-latek, którego namierzyli nakielscy kryminalni. Podejrzanemu grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

(czytaj więcej)
15 października 2019 2

Tragiczny w skutkach pożar. Znaleziono zwłoki kobiety

14 października, w nocy w jednym z mieszkań przy ul. Paderewskiego# w Chełmży wybuchł pożar. W zgliszczach znaleziono zwłoki 48-letniej kobiety. Teraz przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają policjanci, pod nadzorem prokuratora.

(czytaj więcej)
14 października 2019 9

Mydło w płynie na jezdni. Kierowca ukarany aż trzema mandatami

W poniedziałek, 14 października około godziny 16 na DK nr 5 w miejscowości # Łachowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.

(czytaj więcej)
14 października 2019 23

Śmiertelny wypadek na trasie Sadki - Mrozowo. 72-letni motocyklista zmarł

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w # skutkach wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie Sadki - Mrozowo. Po uderzeniu motocykla w ciężarową scanię, 72-letni motocyklista zmarł.

(czytaj więcej)
14 października 2019 8

Poszukiwany 37-latek zatrzymany. Nakielanin poszukiwany był od miesiąca

W zakładzie karnym spędzi najbliższe miesiące 37-latek zatrzymany przez # „patrolowców” w jednym z mieszkań na terenie Nakła. Mężczyzna poszukiwany był na polecenie sądu za przestępstwo niealimentacji.

(czytaj więcej)
14 października 2019 8

Złodziej sprzętu wędkarskiego zatrzymany. Teraz odpowie przed sądem

Policjant pionu kryminalnego z Nakła w czasie wolnym zatrzymał # złodzieja sprzętu wędkarskiego. Skradziony sprzęt został odzyskany i już wrócił do prawowitego właściciela. Podejrzanemu z racji tego, że działał w warunkach powrotu do przestępstwa, grozi kara do 7,5 roku więzienia.

(czytaj więcej)
14 października 2019 1

Wypadek na DK nr 10. Droga jest zablokowana

Dzisiaj około godziny 10:00 na DK nr 10 między Sadkami a Mrozowem doszło do # zdarzenia samochodu ciężarowego z motorem.

(czytaj więcej)
13 października 2019 2

Pożar w suszarni kukurydzy. Kilka zastępów straży walczyło z ogniem

W sobotę, 12 października przed godziną 22:00 na terenie jednej z firm w # Dziewierzewie wybuchł pożar suszarni kukurydzy, w której znajdowało się 50 ton ziaren.

(czytaj więcej)
13 października 2019 3

Pożar ugaszony. Komisja przeniosła się w inne miejsce

Jak już pisaliśmy, na terenie lokalu wyborczego w Królikowie wybuchł pożar. Na miejscu, poza # służbami obecny były władze Szubina oraz przedstawiciele delegatury okręgu bydgoskiego Państwowej Komisji Wyborczej.

(czytaj więcej)
13 października 2019 0

Pożar lokalu wyborczego w Królikowie. Przerwane głosowanie

W dzień wyborów przed godziną 9 doszło do pożaru na terenie lokalu wyborczego w miejscowości Królikowo. Więcej informacji podamy w późniejszym czasie.

(czytaj więcej)
12 października 2019 6

Zaginęła 15-letnia mieszkanka Bydgoszczy. Czy ktoś widział Nikolę?

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 15-latki, która w czerwcu (27.06.2019) oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

(czytaj więcej)
11 października 2019 4

Zerwane śruby mocujące koło naczepy. Kierowca ukarany mandatem

Naczepę z odkręconymi i zerwanymi śrubami mocującymi jedno z kół zatrzymał do # kontroli patrol kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawnym pojazdem przewożono ładunek z Niemiec do Litwy.

(czytaj więcej)
11 października 2019 4

Poszukiwany został „namierzony”. 31-latek spędzi rok w więzieniu

Dzielnicowy z komisariatu w Kcyni ustalił miejsce przebywania # 31-latka poszukiwanego od kilku miesięcy do odbycia kary pozbawienia wolności. Dziś zatrzymany trafił za więzienne mury, gdzie spędzi rok.

(czytaj więcej)
10 października 2019 8

Kontrole przy użyciu wideorejestratora. Po raz kolejny efektywne

Dwie kobiety, które w obszarze zabudowanym przekroczyły dopuszczalną prędkość o # więcej niż 50 km/h straciły czasowo uprawnienia do kierowania pojazdami. Obie wczoraj namierzył policyjny wideorejestrator.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)