Dziś mamy 28 marca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

Brydż

15 września 2021 1

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski. Brydżyści czekali rok

Brydżowy mikst z Nakła Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

(czytaj więcej)
25 sierpnia 2021 0

XXI Ogólnopolski Turniej Brydżowy. Najlepsze pary otrzymały puchary

22 sierpnia 2021 roku na obiekcie sportowym przy ul. Mostowej# w Szubinie odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Brydżowy Parami Mariusza i Kazimierza Mendyk, w którym udział wzięło 29 par z województwa Kujawsko Pomorskiego w tym dwie pary z Świnoujścia.

09 października 2019 1

Grand Prix Powiatu Nakielskiego. Mikst zwycięża!

Nakielski mikst Aleksandra Granowska oraz Piotr Wołowski zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle.

03 października 2019 2

Grand Prix Powiatu. Dwie pary na topie

Cztery osoby stanęły na najwyższym stopniu podium turnieju brydżowego w Nakle.

11 września 2019 0

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski. Nowak i Wołowski wygrywają

Tomasz Nowak i Piotr Wołowski zwyciężyli w poniedziałkowym turnieju brydża sportowego.

03 września 2019 0

Rywalizowało 118 graczy. Super Puchar Krajny zdobyty

Pierwszego dnia września w Więcborku na terenie SP nr 1, odbył się III Turniej Super Puchar Krajny.

Najmrodzki i Rdesiński najlepsi we wrześniowej eliminacji

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński pewnie zwyciężyła w brydżowym turnieju w Nakle. Turniej ten był wrześniową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

28 października 2014 1
Grand Prix w brydżu sportowym

Ścisk w czołówce

Niezwykle zacięty był ostatni turniej brydżowy w Nakle. O miejscach w czołówce decydowały ułamki procenta.

26 października 2014 0
III Turniej o Puchar Prezesa Firmy Roka

Pierogi dla brydżystów

Już po raz trzeci w Kcyni zorganizowano turnieju brydża sportowego o Puchar Prezesa Firmy Roka. Dodatkową atrakcją turnieju były pierogi z serem, wiśniami, truskawkami oraz kapustą, a dodatkowo uszka z grzybami. Wystąpiło aż 21 par z dwóch województw.

21 października 2014 0
Grand Prix Nakła w Brydżu Sportowym

Wygrana brydżystów z Mroczy

Para z Mroczy Włodzimierz Heymann/Marian Zarembski zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle.

23 września 2014 1

Zwycięstwo „o włos”

Zaledwie 0,59% zdecydowało o zwycięstwie duetu Czarnych Nakło Tomasz Nowak/Piotr Wołowski w turnieju brydża sportowego w Nakle.

16 września 2014 0

Pogrom faworytów

Duet Czarnych Nakło Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński zwyciężył w turnieju brydża sportowego w Nakle. Dopiero siódme miejsce zajął lider rozgrywek, a ósme zwycięzcy ostatnich dwóch turniejów.

Nowak i Wołowski zdobyli Więcbork

Para brydżystów z Nakła Alfred Nowak/Piotr Wołowski zwyciężyła w klasyfikacji generalnej letniego Grand Prix Więcborka. Brydżyści ci wygrali także klasyfikację indywidualną.

Brzykcy i Popczyński najlepsi

Para Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński zwyciężyła w poniedziałkowym turnieju brydżowym w Nakle. Turniej ten był równocześnie wrześniową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym.

02 września 2014 2

Powrót do Nakła

Po wakacyjnej przerwie wznowiono w Nakle rozgrywki brydżowe w ramach Grand Prix Nakła.

Skuteczny finisz nakielan

Zwycięstwo nakielskiej pary brydżowej Alfred Nowak/Piotr Wołowski w ostatnim turnieju w Więcborku zdecydowało o triumfie tego duetu w klasyfikacji końcowej Letniego Grand Prix Więcborka.

Dopisała frekwencja

Aż 15 par wzięło udział w turnieju brydża sportowego w Więcborku. Zwyciężyła z duża przewagą para Czarnych-Zelan Nakło: Alfred Nowak/Piotr Wołowski. Turniej ten był równocześnie sierpniową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym.

Pelikan zdystansował rywali

Para Instalatora Pelikana Szubin Mariusz Błażyński i Zbigniew Kaczmarek zwyciężyła w poniedziałkowym turnieju brydżowym w Więcborku.

0

Prawo pocztowe. Prezydent podpisał nowelizację ustawy

Ustawa umożliwia przekazanie Poczcie Polskiej# 2,052 mld zł dotacji na finansowanie kosztu netto obowiązku świadczenia usług powszechnych w latach 2021-2024 r.

0

Strażacy zaatakowani podczas akcji. "Apelujemy o szacunek i wsparcie"

27 marca 2024 roku o godz. 20:30, strażacy z Komendy Powiatowej #Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej zostali wezwani do pożaru na jednym z osiedli w m. Koszary.

0

Społeczne sadzenie lasu. Akcja żołnierzy Obrony Terytorialnej

27 marca kujawsko-pomorscy Terytorialsi z kompanii #dowodzenia, 81 batalionu lekkiej piechoty z Torunia, 83 batalionu lekkiej piechoty z Grudziądza oraz pracownicy cywilni RON wraz Dowódcą 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk Marcinem Dojasiem w ramach kolejnej udanej współpracy Brygady z leśnikami wzięli udział w akcji społecznego sadzenia lasu.