Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2023

Dzieci świętowały Dzień Jeża. Dużo dobrej zabawy

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W czwartek mieliśmy przyjemność odwiedzić oddział przedszkolny# Dobre Ludki w Bninie. Wraz z dziećmi świętowaliśmy Dzień Jeża. To była bardzo pracowita wizyta.

Jeże to zwierzątka dobrze znane przedszkolakom. Większość dzieci miała przyjemność widzieć je na własne oczy. Rozmowa na ich temat była bardzo ciekawa. Po jej przeprowadzeniu dzieci wzięły udział w zabawie ruchowej,  podczas której zamieniły się w bohaterów tego dnia.

Część kreatywna tym razem została podzielona na dwa zadania. Pierwszym było wykonanie jeża z odbić własnych rączek. Każda grupa wiekowa wykonała swojego. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem. Drugą pracą był jeżyk wykonany przy użyciu plastikowego kubeczka. Odrobina plasteliny i patyczki higieniczne dały dzieciom dużo dobrej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Pani Iwonce i Pani Justynie za miłe przyjęcie. Czas spędzony z Wami to zawsze ogromna przyjemność. Do zobaczenia.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)