Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2024

"Rowerowa Stolica Polski". W trasę ruszyło 13 rowerzystów

fot. MM

fot. MM

2 czerwca rozpoczął się rowerowy rajd w ramach programu# „Rowerowa Stolica Polski”. Zakończy się on na Przystani Powiat Nakielski.

O godz. 10:00, 13-osobowa nakielska grupa wyruszyła w liczącą ok. 38 km trasę. Rowerzystom od samego początku dopisywały dobre humory. Na nakielską przystań - na zakończenie rajdu - dojadą również rowerzyści, którzy rozpoczęli swoją podróż bezpośrednio z Bydgoszczy.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Oraetlabora, w dniu 02-06-2024 14:40:25 napisał:

  Jestem niezmiernie wdzięczna za takie artykuły ponieważ to one tak na prawdę dają nam (czytelnikom) dużo do myślenia… gdyby nie starożytni rzymianie i ich powiedzenie „Ora et labora” nie byłoby takiego wynalazku jak rowery. Między innymi koło to cud wskrzeszony do życia przez wspaniałego Arystotelesa. Pozdrawiam serdecznie…

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Demaskuj łgarstwo , w dniu 02-06-2024 16:40:35 napisał:

  Januszku- tu się nie "przebijesz" bo w takiej mieścinie jest trójpodział władzy na wzór i podobieństwo pokazane w serialu "Ranczo" Wójt,pleban,policjant. Każdy od drugiego zależny. Musisz niestety szukać "pomocy" w TVN i Polsacie. Nie sądzę by z dotarciem do właściwego zainteresowanego dziennikarza był jakikolwiek problem.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  ja, w dniu 02-06-2024 19:11:17 napisał:

  Elektryki wypad bo to nie rower

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Ona, w dniu 02-06-2024 20:57:52 napisał:

  Słabo rozreklamowane, nigdzie nie było i formacji o takim rajdzie.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  btr, w dniu 02-06-2024 21:46:38 napisał:

  Trzynastu rowerzystów i już "Rowerowa Stolica Polski " ? W Potulicach koło dębu stało około 150 rowerzystów ale jakoś wzmianki nie ma .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)