Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2024

Adam Kontowicz zastępcą burmistrza Kcyni. Nowe stanowisko

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Informuję, iż w dniu dzisiejszym powołany został na stanowisko# Zastępcy Burmistrza Kcyni p. Adam Kontowicz. Zastępca Burmistrza pracować będzie w wymiarze 3/4 etatu i już dziś zaczął pełnić swoje obowiązki.

Pan Adam Kontowicz przez ponad 20 lat był funkcjonariuszem policji. Pracował m.in. w Oddziale Prewencji Policji w Bydgoszczy, w Komisariacie Policji Bydgoszcz – Szwederowo oraz do lutego ubiegłego roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończył z tym tytułem pedagogikę na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy, a następnie uzyskał drugi tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego, kończąc Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Do tej pory, Pan Adam Kontowicz przez kilka lat pełnił funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią na stanowisku eksperta ds. kontroli.

Jest osobą sumienną, komunikatywną, otwartą na dialog i działającą efektywnie. Zapewne zgromadzone doświadczenie zawodowe oraz właśnie otwartość na sprawy ludzkie sprawią, że Pan Adam przysłuży się jeszcze lepszemu rozwojowi Gminy Kcynia.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 50 76

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)