Dziś mamy 4 czerwca 2025, środa, imieniny obchodzą:

07 września 2024
Wiadomości z regionu

Ford uderzył w drzewo. Jedna osoba uwięziona w aucie

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W sobotę 7 września br., krótko po godzinie 20# na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej Wałdowo – Wielka Klonia.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałdowie. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Ford zjechał z drogi, dachował i uderzył w drzewo. Pojazdem łącznie podróżowały cztery osoby z czego jedną strażacy ewakuowali za pomocą narzędzi hydraulicznych, natomiast pozostała trójka wyszła z pojazdu o własnych siłach. Wskutek zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala.

SiS:

JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renult)

JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)

OSP Wałdowo (GBA Renault)

Policja

Pogotowie Ratunkowe x2.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 15 26

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (10)

    Robert, w dniu 08-09-2024 07:56:07 napisał:

    Co na to kierowca Forda,który uderzył w drzewo.

    odpowiedz

    • 3 (11)

    lulu, w dniu 08-09-2024 08:47:10 napisał:

    Panie szofer gazu, panie szofer gazu chcemy leżeć na cmentarzu!

    odpowiedz

    • 3 (11)

    Mrocza, w dniu 08-09-2024 10:38:00 napisał:

    Ciekawe kto to

    odpowiedz

    • 2 (10)

    6605, w dniu 09-09-2024 08:28:39 napisał:

    Lepiej czytać kurier nakielski bo u was to wszędzie wszystko tylko nie ńakło i okolice.Żenada

    odpowiedz

    • 2 (10)

    Zeniu, w dniu 09-09-2024 23:05:05 napisał:

    Po co wogole o tym piszecie???? I jeszcze te zdjęcia……ludzie przezywają tragedie a wy te zdjecia i opisy napietnujące kierowców. O komentarzach nawet nie wspomnę..

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Jak zachować się podczas burzy? Skorzystaj z poradnika

O burzy mówimy wtedy, gdy następuje jedno lub kilka #nagłych wyładowań atmosferycznych (piorunów). Wyładowania występują zarówno pomiędzy chmurami, jak i między chmurą a ziemią. Zwykle burzy towarzyszą intensywne opady deszczu, często z gradobiciem, oraz porywisty wiatr.

(czytaj więcej)
0

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich. Pierwsze częściowo wolne wybory

Dziś obchodzimy Dzień Wolności i Praw Obywatelskich.

(czytaj więcej)
0

Pokaz ratownictwa technicznego. Wspólne działania w Bydgoszczy

2 czerwca 2025 r. na zaproszenie dyrekcji #Zespołu Szkół Nr 18 w Bydgoszczy strażacy JRS Kowalewko wspólnie z druhami OSP Fordon przeprowadzili pokaz ratownictwa technicznego oraz prezentację sprzętu i wyposażenia ratowniczego.

(czytaj więcej)
0

Tajemnica srebrnej szkatuły. "W cieniu zapomnianych dębów"

Wczesną wiosną 1813 roku, kiedy śnieg jeszcze #nie zdążył całkiem ustąpić z pałuckich dróg, a zmęczona ziemia nosiła ślady wojennej zawieruchy, drogą przez Brzózki ciągnęła grupa kilkunastu wycieńczonych żołnierzy. Były to niedobitki Wielkiej Armii Napoleona, wracające spod Moskwy. Ich mundury były porwane, twarze wychudłe, oczy czujne i pełne podejrzliwości. Ciągnęli za sobą dwa wozy, na których spoczywały skrzynie i kosze z dobytkiem: nieco żywności, jakieś kosztowności, może relikty plądrowanych pałaców i domostw z drogi powrotnej.

(czytaj więcej)