Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

30 maja 2023

Grupa przedszkolaków w sali zajęciowej. Tematem spotkania - motyle

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W poniedziałek, 29 maja tuż po spektaklu Teatru Maska grupa przedszkolaków z# Bnina na czele z wychowawczynią Panią Iwoną Bembnistą odwiedziła nas w naszej sali zajęciowej.

Tematem zajęć były motylki . Dzieci otrzymały wydruki tych pięknych stworzeń, a pierwszym zadaniem było pokolorowanie ich flamastrami. Gdy nasze motylki nabrały barw wspólnie z paniami pomogłyśmy dzieciom zamontować pierwsza- cieńszą słomkę, a nastepnie grubszą. Dzięki temu systemowi motyle machały skrzydełkami jak prawdziwe!

Czas mijał szybko i ani się nie obejrzeliśmy, a przyszedł czas rozstania. Przedszkolaki wsiadły w autobus i wróciły do swoich domów z latającymi motylami w rękach.

To był bardzo miło spędzony czas!

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)