Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2024

Kcyńska noc muzeów. Inscenizacja operacji Market Garden

fot. MM

fot. MM

15 czerwca przy dworcu PKP w Kcyni odbyło się #tradycyjne już wydarzenie - VII odsłona Nocy Muzeów. Tym razem mieszkańcy mogli obejrzeć inscenizację operacji Market Garden, po której nastąpiło otwarcie wystawy historycznej w izbie muzealnej.

Patronat nad wydarzeniem objął wojewoda kujawsko-pomorski Michał Sztybel, a wydarzenie było dofinansowane z budżetu gminy Kcynia oraz powiatu nakielskiego. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z zaprezentowanej na kcyńskim dworcu PKP inscenizacji operacji Market Garden.

Oceń artykuł: 21 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (10)

  Mieszkaniec, w dniu 16-06-2024 11:40:19 napisał:

  Serio co roku musi być ta inscenizacja? Niema już festynów tylko przy każdej okazji pokaz inscenizacji. To już jest nudne

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Mirek , w dniu 16-06-2024 22:23:44 napisał:

  Tumoku, oni to robią z własnej inicjatywy, dzięki swoim chęcią, znajomością z innymi grupami no i przy finansowym wsparciu gminy i powiatu. Jak chcę ci się festynów to pisz do Gok-u albo do lokalnego przedsiębiorcy, może oni jakiś festyn dla ciebie zorganizują. Ktoś coś robi to źle, nic nie robią to też źle. Weź się człowieku ogarnij, a może sam coś zorganizują, zrób.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Zenon, w dniu 17-06-2024 10:59:20 napisał:

  Fajne, ciekawe - szkoda, że nie było mnie akurat w Kcyni. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja, aby zobaczyć inscenizację na własne oczy

  odpowiedz

  • 1 (1)

  pif-pof, w dniu 17-06-2024 15:14:07 napisał:

  jeden samochód z Kowalewka by się przydał

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Tybur, w dniu 17-06-2024 17:13:43 napisał:

  W Kcyni miały być konkursy na wszystkie stanowiska i co? Zastępca na 3/4 etatu? Podpowiadam że już macie problem z konfliktem interesów z pelnomocnivtwami dot. czystego powietrza. Amatorka. Zero myślenia

  odpowiedz

  • 1 (1)

  :)), w dniu 17-06-2024 20:45:58 napisał:

  Oj się Mateuszek zdziwi jakie będą konsekwencje tej nominacji…

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Ona, w dniu 17-06-2024 23:32:45 napisał:

  Piekna inicjatywa... a teraz z innej beczki... ten Pan to nawet radnym nie został a teraz jest wice no szok.. a tak Stachowiak wyzywal w kampani ze wicedyrektorka w szkole w mycielewie to niepotrzebny koszt a wiceburmistrz to już jest ok przy takim zadłużeniu gminy?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)