Dziś mamy 9 maja 2025, piątek, imieniny obchodzą:

08 września 2023

"Mówili, że to na chwilę". Dwudziestolecie niepublicznej szkoły w Anielinach

fot. NSPS „Żakus” w Anielinach

fot. NSPS „Żakus” w Anielinach

Czy wiecie, że w tym roku obchodzimy #20-lecie???! Mówili, że nie damy rady! Mówili, że to się nie uda! Mówili, że to na chwilę! A to już 20 lat Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Żakus" w Anielinach!

Nasza szkoła rozwija się prężnie. Każdy rok, to nowe inwestycje, innowacje, nowe wyzwania! Ale przede wszystkim to kolejne roczniki, które ukończyły naszą placówkę! Mało tego, nasi uczniowie przyprowadzają do nas swoje dzieci! Życzymy więc sobie i Wam nasi uczniowie, abyśmy mogli działać z sukcesami kolejne długie lata! Aby kolejne roczniki opuszczały naszą szkołę z poczuciem, że przeżyły tu dobre dziecięce lata! Że wyniosły wartości i wiedzę, którą staramy się Wam przekazywać w najlepszy sposób.

Sto lat "Żakus"!!!

Materiał: Hanna Domalewska / Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)