Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Pełnowymiarowy plac manewrowy. Uroczyste otwarcie

fot. ZSCKR w Samostrzelu

fot. ZSCKR w Samostrzelu

W czwartek, 20.06.2024 r. odbyło się uroczyste otwarcie# pełnowymiarowego placu manewrowego przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.

Honorowym gościem tego wydarzenia był Pan Michał Piszczek, wójt Gminy Sadki. Na początku Pani dyrektor, Małgorzata Ciechanowska  wyraziła zadowolenie z zakończenia inwestycji, która stanie się jednym z najważniejszych miejsc do realizacji zajęć praktycznych umożliwiających uzyskanie przez uczniów  praw jazdy kat. B i T. Budowa obiektu sfinansowana została ze środków Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Plac manewrowy posiada również budynek socjalny dla instruktorów nauki jazdy oraz objęty jest monitoringiem. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: wójt Gminy Sadki – Michał Piszczek, dyrektor ZSCKR– Małgorzata Ciechanowska, kierownik praktycznej nauki zawodu – Adrianna Grzegorek-Trybuszewska, nauczyciel przedmiotów zawodowych – Jakub Kawczyński, przedstawiciel uczniów – Aleksander Leks.

Materiał: Adrianna Grzegorek-Trybuszewska / ZSCKR w Samostrzelu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)