Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2024

Pobyt w parku rozrywki. Młodzież skorzystała z wielu atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Słońce, ciemne chmury, deszcz, wysoka temperatura#, wiatr: taka aura spotkała uczniów ZS im. Wł. Łokietka w Lubaszczu na wycieczce szkolnej do Energylandii 10 czerwca br.

Pomimo tak zmiennej pogody adrenalina nie pozwoliła na smutne :( miny i rozczarowanie. Hyperion, Zadra, Speed, Furioza, Formuła, Tsunami, Viking .... to kilka z wielu atrakcji, z których skorzystała młodzież podczas pobytu w parku rozrywki Energylandia.

Integracja uczniów, dobra zabawa, emocje związane z przełamaniem swoich barier i lęków np. lęku wysokości to właśnie jest ENERGYLANDIA :).

Materiał: Agnieszka Andrzejewska / Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)