Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023
Wiadomości z regionu

Tragedia podczas wykaszania trawy. Nie wiadomo kim była ofiara

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W poniedziałek 5 czerwca po godzinie 14 służby poinformowane zostały o zdarzeniu drogowym #na drodze powiatowej pomiędzy Sypniewem, a Lubczą w gminie Więcbork.

Na miejscu okazało się, że podczas prac polowych wykaszania trawy na poboczu drogi kierujący ciągnikiem rolniczym z podpiętą kosiarką bijakową najechał na leżącą osobę. W skutek zdarzenia osoba poniosła śmierć na miejscu. Na chwilę obecną na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora. Obecnie nie wiadomo, kim była ofiara zdarzenia i jak znalazła się w tym miejscu.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -21 (29)

  zaskoczony, w dniu 06-06-2023 06:06:23 napisał:

  To traktorzystą był Stevie Wonder że go nie widział

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Billi, w dniu 06-06-2023 11:31:31 napisał:

  Jak to nie wiadomo skąd się wziął w tym miejscu? Zmogło chłopa i się położył na poboczu. Nawalony ostro musiał być że traktora z kosiarką nie słyszał

  odpowiedz

  • 3 (9)

  Ola, w dniu 06-06-2023 11:39:42 napisał:

  A może już nie żył?

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Nakło 997, w dniu 06-06-2023 13:51:21 napisał:

  Nie należy wykluczać i tego,że ktoś mógł go w to miejsce"podrzucić" Każdy aspekt i wątek będzie wnikliwie sprawdzany,analizowany,ale na pewno winnego się ustali.Jak myślicie kto załapie się na zarzuty.....

  odpowiedz

  • 8 (18)

  Mirek , w dniu 06-06-2023 20:23:01 napisał:

  No niestety tak to jest jak z powodu oszczędności zaczynają kosić trawę jak jest wielkości dojrzałej kukurydzy. A późnij koszą nawet w śniegu bo normy nie wyrobili. Nie znam człowieka może i alkoholik, ale takiej śmierci nie życzę nikomu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Budowa magazynów
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)