Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 maja 2024

W poszukiwaniu ukrytych skarbów. Uczestnikom zabawy dopisała pogoda

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Hocki- klocki w Radziczu! Zgodnie z hasłem# "Biblioteka, miejsce na czasie" próbujemy dostosować się do aktualnych potrzeb. Ze względu na przerwę od zajęć szkolnych w Radziczu zorganizowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji.

Pogoda dopisała, więc wyszliśmy na zewnątrz i szukaliśmy ukrytych skarbów, rysowaliśmy kredą na kostce, strzelaliśmy fotki "book face" oraz bawiliśmy się na placu zabaw. W ramach odpoczynku czytaliśmy na głos wiersze Juliana Tuwima a potem tworzyliśmy do nich ilustracje. Warto odwiedzać naszą bibliotekę! Z nami nie będziecie się nudzić! Zapraszamy codziennie od 8:00 do 16:00!

Materiał: Joanna Brzozowska / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)