Dziś mamy 21 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

15 marca 2023

Zajęcia techniczno-plastyczne. Drugoklasiści stworzyły wiosenne kwiaty

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Wczoraj klasa Pani Aliny Kropskiej miała okazję uczestniczyć# w przygotowanych przez nas zajęciach. Ich tematem była oczywiście wiosna, która- miejmy nadzieję- lada chwila nadejdzie!

Dzieci otrzymały mnóstwo kolorowych wydruków z kwiatami, motylkami oraz listkami, a także koła wycięte z bloku technicznego. Ich zadaniem było wykonanie papierowych, wiosennych wianków, które będą mogły zawiesić w oknie lub na drzwiach.

Dzieci od razu przystąpiły do pracy. Wycinania było sporo, ale nikt nie narzekał. Każdy uczeń starał się jak najładniej i najdokładniej wykonać swój wianek. Wielu z nich pokusiło się o zrealizowanie własnych, nietuzinkowych pomysłów. Na koniec przyklejaliśmy zawieszki z atłasowej wstążki i voila! Gotowe!

Wyszło jak zawsze pięknie! Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.


Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)