Dziś mamy 8 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

15 marca 2023

Zajęcia techniczno-plastyczne. Drugoklasiści stworzyły wiosenne kwiaty

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Wczoraj klasa Pani Aliny Kropskiej miała okazję uczestniczyć# w przygotowanych przez nas zajęciach. Ich tematem była oczywiście wiosna, która- miejmy nadzieję- lada chwila nadejdzie!

Dzieci otrzymały mnóstwo kolorowych wydruków z kwiatami, motylkami oraz listkami, a także koła wycięte z bloku technicznego. Ich zadaniem było wykonanie papierowych, wiosennych wianków, które będą mogły zawiesić w oknie lub na drzwiach.

Dzieci od razu przystąpiły do pracy. Wycinania było sporo, ale nikt nie narzekał. Każdy uczeń starał się jak najładniej i najdokładniej wykonać swój wianek. Wielu z nich pokusiło się o zrealizowanie własnych, nietuzinkowych pomysłów. Na koniec przyklejaliśmy zawieszki z atłasowej wstążki i voila! Gotowe!

Wyszło jak zawsze pięknie! Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.


Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)