Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem# w naszej gminie. W zeszłym tygodniu odwiedziła nas klasa III, wraz z wychowawczynią Panią Aliną Kropską. Dzieci miały okazję stworzyć upominki na Dzień Ojca.

Zajęcia poprowadziła Pani Iwona Biniak, a dzieci wysłuchały z uwagą jej wskazówek. Z gliny powstały kaktusy oraz auta, które będą idealnym prezentem dla Ojców. Uczniowie wykazali się dużą precyzją oraz starannością. Z pozostałej gliny każdy mógł zrobić to, na co miał ochotę.  Tak powstały uśmiechnięte buźki czy kwiatki.

Serdecznie dziękujemy za miłą wizytę.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)