Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

27 maja 2024

Pozostaną miłe wspomnienia. Piknik rodzinny pełen atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci# przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.  Z tej okazji 25.05.2024r. w sobotę przedszkolaki z Gminnego Przedszkola „ Dobre Ludki” w Sadkach  wystąpiły dla swoich najbliższych. Impreza rozpoczęła się od powitania gości przez Wójta Gminy Sadki Michała Piszczka oraz panią dyrektor Przedszkola Dorotę Wiśniewską. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Joanna Nowicka – Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty oraz Pani Sołtys Sadek Hanna Czelińska. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz wręczyły upominki dla swoich opiekunów. Nie zabrakło także prezentów z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wydarzenie miało miejsce na terenie przedszkola wśród pięknej zieleni na placu zabaw. Główną atrakcją były: dmuchany zamek, dmuchany tor przeszkód, animacje, bańki mydlane, brokatowe tatuaże. Dla łasuchów czekał słodki stół przygotowany przez personel przedszkola oraz smaczna kiełbaska z grilla przygotowana przez Pana Radosława Tarnowskiego.

Wspólna zabawa i tworzenie niezapomnianych wspomnień z najbliższymi zostaną na długo w naszych sercach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny piknik.

Materiał: Klaudia Jaskólska / Przedszkole Gminy Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)