Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

18 października 2022

Zawody strzeleckie Snajper. Kto okazał się najlepszy?

fot. JRS Kowalewko

fot. JRS Kowalewko

W miniony weekend na terenie strzelnicy Mundurowego Klubu# Strzeleckiego w Kowalewku zostały przeprowadzone zawody strzeleckie, z cyklu tegorocznych imprez sportowych, których celem było między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu strzeleckiego i postaw patriotycznych.


Zawody zgromadziły kilkudziesięciu strzelców, którzy rywalizowali w następujących konkurencjach Karabin Dowolny „Snajper” oraz Karabin Dowolny „z łokcia”.

Zawody były zgłoszone do kalendarza Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, co znacznie podniosło rangę oraz wymusiło ducha zdrowej rywalizacji sportowej gromadząc znanych strzelców z terenu całego regionu.

W ostateczności najlepszymi okazali się:
Karabin Dowolny „Snajper”
1. Fijołek Mateusz
2. Szutkowski Grzegorz
3. Krzyżański Seweryn

Karabin Dowolny „z łokcia”
1. Szutkowski Grzegorz
2. Karczewski Andrzej
3. Krzyżański Seweryn

Zapraszamy na kolejne zawody – Turnieje zaliczeniowe (8 osobo-startów PZSS), które odbędą się 12 listopada oraz 10 grudnia na Strzelnicy w Kowalewku.Zachęcamy wszystkich do udziału.

Jesteś fanem strzelania? Poszukujesz niebanalnej rozrywki? A może interesują cię przygotowania do egzaminów strzeleckich do własnego pozwolenia na broń? Strzelnica Sportowa w Kowalewku to idealne miejsce dla Ciebie.

Materiał: JRS Kowalewko

 

Oceń artykuł: 10 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (7)

  kowalewko rulez , w dniu 18-10-2022 15:15:00 napisał:

  Kowalewko - najlepszy team w powiecie

  odpowiedz

  • 0 (4)

  iruś , w dniu 18-10-2022 23:06:27 napisał:

  Super miejsce aż dziwne że komuś przeszkadzała strzelnica na szczęście teraz nie

  odpowiedz

  • -1 (1)

  3literki, w dniu 21-10-2022 21:07:38 napisał:

  już jadą sprawdzć ile pozyskali samochodów

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kalendarz jednodzielny
26,00PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa hal
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)