Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 lutego 2024

Czy ta droga to wytrzyma? Utrudnienia nie tam, gdzie miały być

fot. archiwum

fot. archiwum

Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec #nakielskiej gminy, który jest zaniepokojony wzmożonym dziś ruchem samochodów ciężarowych na odcinku drogi Lis Ogon - Nakło. Zdaniem naszego czytelnika ciężkie pojazdy mogą spowodować uszkodzenia nawierzchni i dodatkowo stwarzają niebezpieczeństwo dla innych użytkowników drogi.

Poniżej treść nadesłanej wiadomości.

Z powodu dzisiejszego strajku rolników w Pawłówku policja kieruje wszystkich kierowców do Nakła przez Lisi Ogon. Powoduje to ogromne korki. Czyli tak naprawdę utrudnienia w ruchu nie występują w miejscu strajku rolników, tylko na tej drodze, gdzie wyznaczono objazd. Jaki to ma sens? Przez Lisi Ogon do Nakła kierowane są wszystkie pojazdy, nawet te o wysokim załadunku. Czy ta droga to wytrzyma? Wzmożony ruch tirów w tym miejscu zagraża także bezpieczeństwu innych kierowców. To raczej nie był dobry pomysł.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 21 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (19) Zgłoś naruszenie zasad

  • 22 (44)

  Adam, w dniu 20-02-2024 12:12:51 napisał:

  Wytrzyma, Pan nie smuci się ;)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (2)

  Ewa, w dniu 20-02-2024 12:21:30 napisał:

  Czy ktoś kto jedzie tą Bydgoszczy przez lisi ogon w stronę Łochowa jest w stanie powiedzieć czy ruch jest czy blokada?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -20 (86)

  Janusz, w dniu 20-02-2024 12:52:35 napisał:

  Szkodniki wyjechały na drogę to i mamy co mamy. Jak bambrom tak źle to niech nie biorą dopłat z Unii.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (1)

  Marek, w dniu 20-02-2024 13:31:58 napisał:

  Przez Lisi Ogon w stronę Potulic da się przejechać?

  odpowiedz

  • -8 (24)

  Tak, w dniu 20-02-2024 16:43:18 napisał:

  Za Rudej demokracji to niech się Pan o portfel martwi a nie o drogę. Ruda demokracja miała mi obniżyć 9% składkę zdrowotną zaraz po wyborach ale data została przesunięta na styczeń 2025. Zabierz biednemu daj bogatemu.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  marko, w dniu 20-02-2024 18:33:52 napisał:

  Gorzeń droga na Ślesin przed mostem znak zakaz wjazdu pojazdów powyżej 7t ,kierowcy nic z tego sobie nie robią

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Szrajber Mariajnka , w dniu 20-02-2024 18:46:11 napisał:

  @marco kiedyś codziennie pojazdy milatrans wracały na bazie przez ten mostek. Drugi most jeszcze w gorszym stanie na kanale bydgoskim i powiat też tego nie widzi. Sami ślepi mędrcy

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Jan, w dniu 21-02-2024 09:55:31 napisał:

  Remont mostu nie należy do powiatu mądry człowieku.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  emerytka, w dniu 21-02-2024 10:43:57 napisał:

  DO ZWYKŁĘJ ROBOTY,TO ODECHCE wam SIĘ STRAJKOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!1

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Miro, w dniu 21-02-2024 14:39:24 napisał:

  Mosty w Występie od 50 lat , nie były remontowane! Jeszcze troszkę i będzie po mostach ?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  do roboty !, w dniu 21-02-2024 17:01:44 napisał:

  TIR-y RABEN-a na trasie gorzeń-ślesin! Policja ITD gdzie są w tym czasie? Zarządca drogi co na to? 7 ton dla jaj tam wisi?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Zenek , w dniu 21-02-2024 20:42:06 napisał:

  Droga wytrzyma ale czy my wytrzymamy przez Unię,zakaz pieców gazowych,zakaz diesli,zakaz mięsa, koniec wolności

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Nierolnik, w dniu 22-02-2024 08:31:17 napisał:

  Brawo rolnicy!!! Szkoda tylko że protesty jak to zwykle w Polsce są spóźnione o kilka lat. Gdy mądrzy ludzie przewidując czasy dzisiejsze ostrzegali przed unią europejską, wtedy większość, w tym wielu rolników zapewne też, pukało się w głowy nazywając ich wariatami. Większość społeczeństwa poparło unię i o zgrozo! popiera ją dziś. Problemy dzisiejszych rolników, a więc problemy nas wszystkich (wszyscy musimy jeść) to nie wina mitycznego "Putina" tylko efekt celowego działania koleżków z Davos i innych parszywych miejsc na zachodzie. Ale spokojnie, byle do wyborów, będzie można wybrać kolejnych oprawców na następne lata umilających nam życie. Już od lipca prąd będzie towarem luksusowym nawet dla tych patrzących jedynie na koniec swojego nosa i narzekających na dzisiejsze protesty. A to przecież nie koniec bohaterskiej walki o "klimat". Warto wypruć sobie żyły, marznąć i być głodnym by obniżyć stężenie CO2 o kolejne 0,00001 promila.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Nierolnik, w dniu 22-02-2024 09:02:06 napisał:

  Poza tym oczywiście warto udupić choćby połowę polskich gospodarstw rolnych by w ramach solidarności unijnej żreć jeszcze droższą paszę produkowaną przez niemców i amerykanów na ukrainie ze zboża, którego normalnie nie dało by się zwierzętom bo to by im zaszkodziło. Ale spokojnie, narzekajcie oświeceni europejczycy na rolników. To najważniejsze by rano spokojnie dojechać do pracy w niemieckiej firmie, by kupić paszę w niemieckim czy francuskim markecie. Ważne by niemieccy przewoźnicy nie mieli konkurencji w dowiezieniu tej paszy do swoich marketów w już nie naszej Polsce. Czego trzeba więcej głupi polaku, skoro zbierać szparagi nauczysz się łatwo? Niepiśmienna wspólnota memowo-obrazkowa, a nie naród polski. Jeszcze raz powtórzę, Brawo Rolnicy! Musztarda po obiedzie ale BRAWO!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Audyt środowiskowy
3000PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)