Dziś mamy 1 grudnia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2023

Druga kolejka NLS. Rozegrano cztery mecze

fot. BG

fot. BG

W sali sportowej ZSŻŚ w Nakle rozegrano kolejną serię gier w ramach rozgrywek #Nakielskiej Ligi Siatkówki. Jak dotąd cztery drużyny nie zaznały smaku porażki.

W minioną niedzielę, tj. 12 listopada rozegrano drugą kolejkę w ramach rozgrywek nakielskiej siatkówki. Odbyły się cztery mecze, które zakończyły się zwycięstwami faworytów.

Wyniki:

Volleyball Team Mrocza – Col – Mar NTS Młodzicy 2:0 (25:16, 26:24)

Col – Mar NTS Młodzicy – Strefa Łochowo 0:2 (23:25, 22:25)

Kolibry SKS Olender Wielka Nieszawka – Stara Gwardia NTS 0:2 (13:25, 18:25)

Kolibry SKS Olender Wielka Nieszawka – Spmedia.pl 0:2 (10:25, 23:25)

Tabela po dwóch kolejkach:

1. Stara Gwardia NTS – 6 pkt (2 mecze)

2. Spmedia.pl – 6 pkt (2 mecze)

3. Strefa Łochowo – 5 pkt (2 mecze)

4. MiSSM Trzecia Fala – 3 pkt (1 mecz)

5. Volleyball Team Mrocza – 3 pkt (2 mecze)

6. Wczorajsi - 1 pkt (2 mecze)

7. Pol – Ast Bydgoszcz – 0 pkt (1 mecz)

8. NTS Młodzicy – 0 pkt (2 mecze)

9. Kolibry Wielka Nieszawka – 0 pkt (2 mecze)

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

"Aktywny Dzisiaj dla Zdrowia w Przyszłości". Nowa edycja programu

W 2024 roku ruszy kolejna edycja programu WF z AWF#. Inicjatywa jest realizowana we współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na realizację zadania przeznaczymy blisko 30 mln zł. Projekt jest poświęcony szeroko rozumianej profilaktyce prozdrowotnej.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)