Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 czerwca 2024

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

Dobra atmosfera i piękno otaczającej nas przyrody rekompensowały trudy wędrówki i wysoki stan wody (miejscami powyżej pasa). Na mecie w Świetlicy wiejskiej w Anielinach czekał na nas jak zwykle pyszny posiłek za co dziękujemy  KGW Anieliny oraz Pani Sołtys Anecie Skieresz. Nieoceniona również była tej fantastycznej społeczności pomoc w logistyce do której również się włączył wójt gminy Sadki Michał Piszczek. Podczas wspólnej biesiady z miejscowymi seniorami opowiadałem o moich wyprawach.

Dziękuję wszystkim za udział w tej jakże trudnej wędrówce, oraz gratuluję co niektórym za przełamanie swoich lęków i słabości. Przeszliśmy 9 km. To była 26 wędrówka z cyku "Po bezdrożach" tym samym zamkneliśmy pierwszy rok wędrówek! Do zobaczenia na szlaku!

Materiał: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 41 23

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)