Dziś mamy 11 maja 2025, niedziela, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2023

"Geologia w Obiektywie 2023”. Do konkursu można zgłosić pięc fotografii

fot. Ministerstwo Edukacji i Nauki

fot. Ministerstwo Edukacji i Nauki

Do 11 sierpnia można przesyłać zgłoszenia w konkursie #Ministerstwa Klimatu i Środowiska „Geologia w Obiektywie 2023”. Do udziału w przedsięwzięciu w sposób szczególny zachęcamy uczniów, którzy podczas roku szkolnego odkrywali bogactwo przyrodnicze naszego kraju w ramach programu „Poznaj Polskę”.

Założenia konkursu

W konkursie zostaną nagrodzone fotografie ukazujące piękno i różnorodność polskiego krajobrazu geologicznego. Nadesłane zdjęcia powinny przedstawiać w szczególności:

  • współczesne procesy geologiczne,
  • obiekty geoturystyczne,
  • pomniki przyrody nieożywionej oraz obiekty przemysłu górniczego (kopalnie, zakłady przetwórcze) lub przykłady miejsc będących wykorzystaniem surowców mineralnych.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie pięć fotografii, które nie były wcześniej publikowane i zgłaszane w innych konkursach.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie (za zgodą rodzica lub opiekuna).

Zasady oceniania zdjęć

Oceny nadesłanych prac dokona jury, biorąc pod uwagę technikę ich wykonania, oryginalność, kreatywność, wrażenia artystyczne oraz zgodność z oznaczoną kategorią.

Fotografie, jako załącznik, należy przesłać drogą elektroniczną do 11.08.2023 r. na adres e-mail: konkurs.geologia@mos.gov.pl, w tytule maila wpisując: „Konkurs fotograficzny – Geologia w obiektywie 2023”.

Dla każdej fotografii należy oddzielnie wskazać wyraźnie jej tytuł oraz załączyć jej opis zawierający datę oraz miejsce wykonania.

Dodatkowych informacji udziale Departament Nadzoru Geologicznego i Polityki Surowcowej, e-mail: konkurs.geologia@mos.gov.pl, tel.: + 22 369 20 25.

Zapraszamy do udziału!

Materiał: Ministerstwo Edukacji i Nauki

Oceń artykuł: 10 16
Pliki do pobrania
Geologia w obiektywie 2023 - Załącznik nr 2.docx
Geologia w obiektywie 2023 - Załącznik nr 1.docx
Geologia w obiektywie 2023 - Załącznik nr 3.docx
Geologia w obiektywie 2023 - Załącznik nr 5.docx
Geologia_w_obiektywie_2023_-_regulamin (1).pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Konstrukcje stalowe
Audyt środowiskowy
3000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Rejestracja BDO
500PLN
0

Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)