Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Gratulacje i podziękowania. Zakończenie roku szkolnego w "Żegludze"

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie #roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej. Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzono sztandar Szkoły i odśpiewania hymnu narodowego.

Odczytano list od Ministra Infrastruktury, w którym przekazał swoje gratulacje oraz podziękowania za miniony rok szkolny, poprosił także o zachowanie bezpieczeństwa podczas spędzanych przez uczniów wakacji.

W tym roku nagrodzono stypendiami motywującymi uczniów wyróżniających się wynikami w nauce.

Kolejną częścią uroczystości było odczytanie listu od przewodniczącej Rady Rodziców Lidii Tadych. Podziękowała ona za wspólną współpracę oraz życzyła miłych i bezpiecznych wakacji. Pożegnano również klasę 3 branżową, która skończyła edukację szkolną.

Następnym etapem uroczystego zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród oraz świadectw uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce.

Na zakończenie uroczystości wicedyrektor Agnieszka Kamińska podziękowała wszystkim za pracę w ciągu roku oraz życzyła udanego wypoczynku.

Koncert orkiestry szkolnego zakończył uroczystość.

Materiał: Franciszek i Paweł Gondek

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)