Dziś mamy 13 grudnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

01 października 2018

Igrzyska Dzieci i Młodzieży. Udany start uczniów SP Sadki

fot. SP Sadki

fot. SP Sadki

W czwartek 27 września w Szubinie uczniowie Szkoły Podstawowej w Sadkach reprezentowali #Gminę Sadki w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Powiatu Nakielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Sztafety dziewcząt biegały 10x800m, chłopcy mieli do pokonania dystans 10x1000m. Wszystkie sztafety walczyły do ostatnich metrów zajmując wysokie miejsca na podium.

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze zajęły II miejsce (Kaufka Karolina, Wysocka Natalia, Krok Marysia, Smełsz Natalia, Gaworska Luiza, Maciejewska Ola, Nowak Julita, Głąb Wiktoria, Koniec Oliwia, Fedec Wiktoria).

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi zajęli II miejsce (Maćkowiak Oskar, Biniek Oliwier, Stańczyk Hubert, Kuś Kamil, Sójka Kacper, Szcześniak Michał, Loręcki Gracjan, Wrzeszcz Wiktor, Kujawka Dominik, Darul Antek, Tylewicz Adam).

Dziewczęta rocznik 2003-2005 zajęły I miejsce (Paprocka Alicja, Kuś Ola, Walkowiak Julka, Maison Karolina, Ksobiech Ewelina, Czelińska Natalia, Serwus Wiktoria, Pochowska Lena, Bryś Ania, Maciejewska Dominika, Morawska Sara). Dziewczęta będą reprezentowały powiat nakielski w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży, które odbędą się 19 października w Bydgoszczy-Fordonie na polanie przy Dolinie Śmierci. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Województwa.

materiał: SP Sadki

Oceń artykuł: 13 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Meble łazienkowe
Jadalnia / pokój dzienny
SYPIALNIE
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Elewacje
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)