Dziś mamy 5 maja 2025, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 maja 2016

Metamorfoza Kamili w Studio Urody Lidii Gwóźdź

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

Kolejną naszą uczestniczką metamorfozy jest Pani Kamila Stasiewska. Pani Kamila wprowadziła różne zmiany w swoim życiu. Wykonano następujące zabiegi: korektę brwi, mikrodermabrazję# z oczyszczaniem twarzy, fotoodmładzanie laserowe, zabieg ujędrniający i nawilżający twarzy z kwasem hialuronowym, zabieg z peptydem jadu węża, oxybrazję z infuzją tlenową i masażem tlenowym, zamykanie naczynek na twarzy.

Zabiegi zamykania naczynek odbywają się bez wkłuwania igły i polegają na przyłożeniu elektrody do skóry. Efekty widoczne natychmiast. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg. Została wykonana oxybrazja, która daje efekt głębokiego dotlenienia, nawilżenia, złuszczenia, oczyszczenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek i poprawy owalu twarzy. W moim gabinecie wykonywana jest przy użyciu tlenu z butli, co jest bardzo ważne. Dzięki temu uzyskuje się naprawdę wyjątkowe efekty, a zabiegi te mają szerokie zastosowanie nawet w leczeniu różnych chorób i dolegliwości skórnych.

Fotoodmładzanie laserowe – pobudza produkcję kolagenu i włókien elastyny. W wyniku działania światła następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych. Skóra odzyskuje dawne napięcie, jędrność i elastyczność. Zamykają się rozszerzone pory, przebarwienia i zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, dzięki czemu koloryt skóry zostaje wyrównany. Uporczywe zmarszczki i bruzdy mimiczne zostają wygładzone. Znikają również cienie pod oczami, które nadają twarzy starszy zmęczony wyraz. Likwidujemy także ogniska nadmiernego rogowacenia i szorstkości naskórka.

W dniu finału metamorfozy wykonano koloryzację i stylizację fryzury oraz makijaż dostosowany do typu urody i stroju. Uważam metamorfozę Pani Kamili za bardzo udaną, a można to zobaczyć na prezentowanych zdjęciach.

Polecam i zapraszam!
Lidia Gwóźdź

Zdjęcia wykonał: Dariusz Górzyński w Restauracji Triumf, przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy
Stylistka fryzur: Żaneta Grzywińska z Bydgoszczy - Salon fryzjerski ul. Marcinkowskiego 18/1
Wizaż i stylizacja: Lidia Gwóźdź

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd? Zadbać o siebie ? Być szczęśliwą? Zacznij zmianę już teraz! Od lat uczestniczymy w metamorfozach. Wybierz dla siebie taką o jakiej marzysz. Cofnij czas! Zapraszam do Studia Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź.

Studio Urody i Odnowy Biologicznej
Lidia Gwóźdź
ul. Nowa 15 B, Nakło nad Notecią
tel. 603 246 380, zapraszam na stronę www.studio-lidia.pl

Materiał reklamowy

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)