Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Na urodzinach u Myszki Miki. Pyszny tort, zabawa i inne atrakcje

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

18 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola były na urodzinach u sympatycznej i dobrze znanej - Myszki Miki.

Na uczestników spotkania czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Animatorki z ,,Wesolandii" w Bydgoszczy w profesjonalny i zabawny sposób poprowadziły całą imprezę. Uroczy klaun w towarzystwie maskotek Minnie i Miki zapraszał dzieci do wspólnej zabawy. Nie zabrakło urodzinowego, pysznego i ogromnego tortu, odśpiewania ,,Sto lat" , a także doskonałej zabawy przy dobrze znanych dzieciom przebojach. Były konkursy, pląsy, łapanie baniek mydlanych, kolorowanie kolorowanek. Wszystkiemu towarzyszył dobry humor, uśmiech i radość przedszkolaków. Sale zabaw i wejście przed przedszkolem zostało udekorowane postaciami dwóch myszek. Jednym z punktów urodzinowego przyjęcia było wręczenie dyplomów i upominków wszystkim uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego ,,Myszka Minnie i Miki". W jednej sali i na korytarzu wyeksponowano wszystkie, konkursowe prace plastyczne, które były niezwykle piękne, kolorowe i wyjątkowe. Dziękujemy p. D. Wiśniewskiej - dyrektor przedszkola, dzieciom, rodzicom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji i przebiegu imprezy u DOBRYCH LUDKÓW. Koordynatorzy imprezy: K. Jaskólska, E.Fikowska

Materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)