Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2024

Pojedynki pod czujnym okiem sędziego. Duże zaangażowanie

fot. Arkadiusz Jagodziński

fot. Arkadiusz Jagodziński

W zeszłym tygodniu gościła u nas #klasa II, wraz z wychowawczynią, Panią Eweliną Borzych. To spotkanie zdecydowanie różniło się od dotychczasowych.

Pogoda nam dopisała, więc mogliśmy spędzić czas na świeżym powietrzu. Uczniowie sprawnie podzielili się na trzy drużyny, aby zmierzyć się w pojedynkach "każdy z każdym". Pod czujnym okiem sędziego, Pana Arkadiusza Jagodzińskiego, rozegrane zostały cztery mecze. Dzieci wykazały się doskonałą kondycją oraz dużym zaangażowaniem. Miło się patrzyło na ich aktywność.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)